Pedro

Autor: Eastnews Pedro

MEMY z Superpucharu Europy. ZOBACZ WIDEO

2015-08-12 12:52

Superpuchar Europy 2015 zapamiętamy na lata -  po ekscytującym spotkaniu Barcelona pokonała Seville 5:4, a do wyłonienia zdobywcy trofeum potrzebna była dogrywka. Po spotkaniu triumfatora Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej błyskawicznie zareagowali Internauci tworząc memy.

Pedro odejdzie do Manchesteru United?

Barcelona przegrywała 0:1, by w drugiej połowie prowadzić już 4:1. Ambitna Sevilla doprowadziła do remisu, ale 5 minut przed końcem spotkania decydującą bramkę zdobył Pedro Rodriguez Ledesma. Aktualny mistrz Hiszpanii sięgnął już po piąuty Sperpuchar Europy, wyrównując rekordowe osiągnięcie włoskiego AC Milan. Wszystko wskazuje na to, że to ostatni mecz Pedro w barwach Barcelony - zostanie sprzedany do Manchesteru United. Z Sevillą zagrał tylko dlatego, że Brazylijczyk Neymar zachorował za świnkę.

FC BARCELONA - SEVILLA 5:4

Bramki: Messi 7, 16, Rafinha 44, Suarez 52, Pedro 115 - Banega 3, Reyes 57, Gameiro 72, Konoplanka 81

Zobacz: Superpuchar Europy: Dziewięć goli i wielki mecz w Tblisi. Barcelona pokonała Sevillę po dogrywce

Żółte kartki: Mathieu - Krychowiak, Coke, Banega

FC Barcelona: Ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano (93. Pedro), Mathieu - Busquets, Rakitić, Iniesta (63. Sergi Roberto) - Messi, Suarez, Rafinha (78. Bartra)

Sevilla: Beto - Coke, Rami, Krychowiak, Tremoulinas - Banega, Iborra (80. Mariano), Krohn-Deli - Reyes (68. Konoplanka), Gameiro (80. Immobile), Vitolo