SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Messi pojechał do Egiptu w szczytnym celu. Traktowali go jak Trumpa [WIDEO]

Messi pojechał do Egiptu w szczytnym celu. Traktowali go jak Trumpa [WIDEO]

23.02.2017, godz. 16:30
Lionel Messi w Egipcie
foto: Twitter

Lionel Messi wzbudza emocje na całym świecie. Argentyński piłkarz FC Barcelona niedawno wykorzystał kilka godzin wolnego i poleciał do Egiptu. Wspiera tam leczenie wirusowego zapalenia wątroby typu C. Przez cały czas gwiazdora futbolu ochraniał kordon mięśniaków. Wydawało się, że kraj odwiedził prezydent Stanów Zjednoczonych, a nie popularny sportowiec!

Lionel Messi to nie tylko świetny piłkarz, lecz także wielki człowiek. Zawodnik FC Barcelona wiele razy wspierał już szczytne cele, bierze udział także w licznych charytatywnych działaniach. Jedną z aktywności Argentyńczyka jest także współpraca z egipskim ministerstwem zdrowia. Swoją twarzą i nazwiskiem zachęca ludzi do leczenia wirusowego zapalenia wątroby typu C w tym kraju. Ma to być znacznie tańsze i efektywniejsze niż pozostałe dostępne na świecie opcje.

Ostatnio znalazł kilka godzin, by polecieć do Kairu na spotkanie z władzami resortu zdrowia w Egipcie. Tuż po wyjściu z samolotu pod opiekę wzięła go ochrona. Kordon umięśnionych mężczyzn eskortował piłkarza do samochodu, którym pojechał pod piramidy w Gizie. Miejscowi świadkowie długo myśleli, że ich kraj odwiedził prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump. Poniższe nagrania pokazują ogrom przedsięwzięcia.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: