SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Neymar i Bruna Marquezine znów są razem? Gwiazdor baluje ze swoją byłą [ZDJĘCIA]

Neymar i Bruna Marquezine znów są razem? Gwiazdor baluje ze swoją byłą [ZDJĘCIA]

22.12.2016, godz. 12:46
Neymar
Neymar foto:

Neymar dostał od sztabu szkoleniowego Barcelony dłuższy świąteczny urlop i korzysta z wolnego czasu w swoim stylu. Brazylijski gwiazdor baluje w towarzystwie... swojej byłej dziewczyny. Przebrany w strój Batmana bawił się z piękną Kobietą-Kot czyli Bruną Marquezine. Czy piłkarz znów wrócił do brazylisjkiej aktorki? Zobaczcie ZDJĘCIA Neymara i seksownej Bruny.

Neymar i Bruna Marquezine tworzyli kilka lat temu najgorętszą parę w Brazylii (byli razem w latach 2012-2104). Po transferze piłkarza do Barcelony wszystko zaczęło się psuć. Pojawiły się wzajemne oskarżenia o zdrady i inne problemy. W końcu piłkarz i celebrytka rozstali się z hukiem. Tyle, że potem często znów byli widywani razem. - To wciąż bardzo ważna dla mnie osoba - komentował Neymar.
Stara miłość nie rdzewieje. Neymar i piękna Bruna znów cieszą się swoim towarzystwem. Razem balowali na imprezie przebrani za superbohaterów - Neymar wcielił się w rolę Batmana, a Bruna założyła kostium Kobiety-Kot. Zobaczcie ZDJĘCIA.

ISSO É SNAP DO NEYMAR. CARAAAAAAAA NÃO TÔ SABENDO LIDAR

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Para @brumarquezine @neymarjr (@njrbmq) 21 Gru, 2016 o 7:23 PST

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: