SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Neymar miał WYPADEK samochodowy! Co ze zdrowiem gwiazdy FC Barcelona? [WIDEO]

Neymar miał WYPADEK samochodowy! Co ze zdrowiem gwiazdy FC Barcelona? [WIDEO]

27.11.2016, godz. 13:50
Neymar - FC Barcelona
Neymar - FC Barcelona foto: EAST NEWS

W niedzielne przedpołudnie kibice FC Barcelona zamarli. Jak grom z jasnego nieba spadła na nich informacja, że jeden z gwiazdorów "Dumy Katalonii" - Neymar - miał wypadek samochodowy. Piłkarz uderzył swoim Ferrari w barierki, okalające autostradę. Nie wiadomo czy Brazylijczyk zagra wieczorem przeciwko Realowi Sociedad.

Do wypadku doszło gdy Neymar jechał swoim Ferrari 458 Spider do podmiejskiego ośrodka treningowego FC Barcelona na zbiórkę przed meczem. W niedzielę "Blaugrana" zagra w San Sebastian z Realem Sociedad i Luis Enrique poprosił zawodników, żeby przybyli na miejsce, skąd udali się na lotnisko. Krótka podróż mogła zakończyć się tragicznie dla Brazylijczyka. Prowadzone przez niego auto wpadło na śliskiej nawierzchni w poślizg i uderzyło w barierki.

Świadkowie twierdzą, że zdarzenie wyglądało bardzo niebezpiecznie. Telewizja TV3, która poinformowała o całej sprawie, podała, że Neymarowi nic się nie stało. Poza chwilowym szokiem nie doszło do żadnych obrażeń ciała. Piłkarz wsiadł do samolotu i poleciał z Barcą na niedzielny mecz. Podobno jest gotowy do gry, ale jest to informacja niepotwierdzona i o jego ewentualnym występie na Estadio Anoeta zdecyduje za kilka godzin Luis Enrique.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: