SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Neymar nie wytrzymał i... zepchnął rywala ze schodów [WIDEO]

Neymar nie wytrzymał i... zepchnął rywala ze schodów [WIDEO]

31.10.2016, godz. 17:00
Neymar kontra Ruben
Neymar kontra Ruben foto: EAST NEWS

FC Barcelona miała szybko, łatwo i przyjemnie ograć u siebie Granadę, ale goście nie przyjechali po najniższy wymiar kary. Walczyli na całego i choć przegrali 0:1, to zasłużyli na spore brawa. Na oklaski nie zasłużył za to Neymar, który stracił panowanie nad sobą i zepchnął rywala ze schodów!

Neymar i piłkarz Granady Ruben Vezo mieli ze sobą na pieńku praktycznie przez całe spotkanie. Co chwila skakali sobie do gardeł! Raz jeden faulował, raz drugi. Do tego doszły obraźliwe słowa i wysoka temperatura spotkania, w którym Barcelona nie była pewna zdobycia trzech punktów. Prowadzenie 1:0 w każdym momencie mogło zamienić się w remis. Neymar, zamiast skupić się na grze i pomóc w zdobyciu drugiej bramki, wolał wdawać się w przepychanki z Vezo. Gdy sędzia zakończył spotkanie, dwójka piłkarzy wciąż miała sobie coś do powiedzenia. Brazylijczyk nie miał zamiaru jednak dłużej dyskutować. Postanowił więc... zepchnąć piłkarza Granady ze schodów, gdy ten schodził do szatni. Chyba nie trzeba dodawać, że chwilę później doszło do jeszcze większych przepychanek? Całe zdarzenie można obejrzeć poniżej:

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: