SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Neymar opuści Barcelonę?! Dojdzie do rozpadu słynnego MSN?

Neymar opuści Barcelonę?! Dojdzie do rozpadu słynnego MSN?

21.05.2017, godz. 10:52
FC Barcelona - Juventus Turyn, Neymar
foto: EAST NEWS

To może być najgłośniejszy transfer lata 2017. Prawdziwa rewolucja transferowa. W Hiszpanii coraz głośniej wspomina się o odejściu Neymara z Barcelony. Na transakcję nalegać ma ojciec zawodnika, który ma dość hierarchii w Dumie Katalonii i absolutnej dominacji Lionela Messiego.

Neymar w Barcelonie gra od czterech lat. Zachwyca, ale wciąż znajduje się w cieniu Messiego. Argentyńczyk to klubowy symbol. Gwiazda numer jeden. Podobna sytuacja nie podoba się od dawna ojcu Brazylijczyka. To on negocjuje kontrakty byłego piłkarza Santosu. I to on podobna nalega, by piłkarz zastanowił się nad zmianą otoczenia. Tym bardziej, że chętnych na angaż Neymara nie brakuje. Manchester United, Chelsea, pewnie nawet Real Madryt. 25-latek w każdej z tych drużyn mógłby liczyć na mocniejszą pozycję niż w ekipie z Camp Nou.

Plotka? Być może. O transferze Brazylijczyka donoszą jednak największe hiszpańskie gazety. Asystent Luisa Enrique, Juan Carlos Unzue, miał ponoć pokłocić się z piłkarzem podczas treningu. Ten miał poinformować działaczy Barcy, że jeśli szkoleniowiec zostanie w strukturach zespołu na następny sezon, on odejdzie. A to tylko jeden z wielu artykułów.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: