SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Neymar przegrał w sądzie! Nie chciał zapłacić za pomoc przy narodzinach swojego dziecka

Neymar przegrał w sądzie! Nie chciał zapłacić za pomoc przy narodzinach swojego dziecka

25.10.2016, godz. 17:41
Neymar - FC Barcelona
Neymar - FC Barcelona foto: EAST NEWS

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie i liderów Barcelony przez długi czas nie potrafił dojść do porozumienia z lekarzem, który pomógł przy burzliwych narodzinach jego potomka. Poszło oczywiście o pieniądze, a niedawno sąd stanął po stronie medyka. Teraz Brazylijczyk będzie musiał zapłacić mu 13 tysiecy euro.

Sprawa jest bardzo absurdalna biorąc pod uwagę, że Neymar na brak pieniędzy nie może narzekać. W Barcelonie zarabia 16 milionów netto za sezon gry na Camp Nou, a do tego dochodzą wpływy z reklam. Brazylijczyk poróżnił się z Herbertem Kramerem, który był odpowiedzialny za pomoc przy burzliwych narodzinach jego syna o... 7 tysięcy euro! Tak więc taka kwota nie powinna stanowić żadnego problemu dla zawodnika "Dumy Katalonii", tym bardziej jeżeli chodzi o coś tak ważnego.

Wspomniany lekarz w 2011 roku wspólnie ze sztabem swoich ludzi miał zadbać o zdrowie 17-letniej Nogueri Dantas, która w trakcie ciąży odczuwała silne bóle, a zdrowie maleństwa miało być zagrożone. David Luca przyszedł ostatecznie na świat jako wcześniak, lecz nie obyło się bez komplikacji. Kramer zrobił wszystko, co w jego mocy, udzielił pomocy, ale nie dostał za to całości obiecanego wynagrodzenia. Zwaśnione strony nie potrafiły przez długi czas dojść do porozumienia, aż sprawa wylądowała w sądzie, który stanął po stronie lekarza! Teraz Neymar zamiast 7 tys. euro będzie musiał wypłacić... 13 tysiecy euro. - Cieszę się, że sprawiedliwośći stało się zadość - odniósł się do wyroku Herbert Kramer.


autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: