SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Neymar rozstał się z dziewczyną! Znowu! [ZDJĘCIA]

Neymar rozstał się z dziewczyną! Znowu! [ZDJĘCIA]

23.06.2017, godz. 12:47
Neymar
Neymar foto:

Neymar jest znowu singlem! Brazylijski gwiazdor Barcelony w rozmowie z reporterami w Sao Paulo potwierdził, że właśnie rozstał się z dziewczyną - aktorką i modelką Bruną Marquezine. To kolejne rozstanie tej pary. - Wciąż jesteśmy dobrymi przyjaciółmi - zapewnia Neymar.

Związek Neymara i Bruny Marquezine jest jak z niezłej latynoskiej telenoweli. Piłkarz i aktorka w latach 2012-2014 tworzyli najgorętszą parę w Brazylii, ale po transferze gwiazdora do Barcelony wszystko zaczęło się psuć. Pojawiły się wzajemne oskarżenia o zdrady i inne problemy. W końcu piłkarz i celebrytka rozstali się z hukiem. Tyle, że potem często znów byli widywani razem. - To wciąż bardzo ważna dla mnie osoba - komentował Neymar.

Stara miłość nie rdzewieje. Neymar i piękna Bruna pod koniec 2016 roku znów zaczęli się spotykać. Razem balowali na imprezach, wrzucając na Instagramie romantyczne zdjęcia. Ale właśnie ponownie postanowili się rozstać.
- Tak, to prawda, nie jesteśmy już razem - przyznał Neymar. - Nie lubię mówić o swoich prywanych sprawach, ale potwierdzam, że Bruna nie jest już moją dziewczyną. To nasza wspólna decyzja. Bruna to dziewczyna, którą zawsze będę podziwiać i zawsze będę życzyć jej szczęścia, nie tylko zawodowego, ale też w życiu prywatnym. Wciąż jesteśmy dobrymi przyjaciółmi - dodał Brazylijczyk.

Powyżej nasza galeria zdjęć Neymara i Bruny Marqueziny. Pasowali do siebie?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: