SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Neymar wrócił do byłej dziewczyny? Stara miłość nie rdzewieje... [ZDJĘCIA]

Neymar wrócił do byłej dziewczyny? Stara miłość nie rdzewieje... [ZDJĘCIA]

26.09.2016, godz. 17:40
Neymar na wakacjach
Neymar i Bruna Marquezine na wakacjach foto:

Neymar przyzwyczaił kibiców do tego, że błyszczy nie tylko na boisku, lecz także poza nim. Gwiazdor FC Barcelona i reprezentacji Brazylii dość często zmienia partnerki. Wygląda jednak na to, że postanowił się ustatkować. Ostatnio widziany był bowiem kilka razy w towarzystwie byłej partnerki Bruny Marquezine.

Tak już czasami jest, że pary potrzebują czasu, żeby dojrzeć do decyzji o tworzeniu prawdziwego związku. Gdy Neymar spotykał się z Bruną Marquezinę dwójka ta nie schodziła z czołówek brazylijskich czasopism o gwiazdach. Nic dziwnego - jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie został usidlony przez znaną aktorkę. W pewnym momencie piłkarz i gwiazda wielkiego ekranu postanowili jednak się rozstać. Nie wiadomo co było przyczyną poróżnienia się przez tak mocno zakochanych, ale wyglądało na to, że to definitywny koniec ich związku.

"Kocham cię kochanie moje, to rozstania i powroty" - śpiewała Kora z zespołu Maanam. Okazuje się, że tekst tej piosenki jest niezwykle życiowy. Może to potwierdzić Neymar. Po wygraniu olimpijskiego złota piłkarz świętował z byłą partnerką. Wtedy nie sądzono, że do siebie wrócili, ale niedługo później widziano ich na wspólnych zakupach. W weekend piękna Bruna odwiedziła gwiazdę piłkarskich boisk w Barcelonie. Para zjadła wspólnie obiad i wyglądała na zakochaną jak wcześniej. Wygląda więc na to, że o miłość Neymar może być spokojny.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: