Lionel Messi, Leo Messi, FC Barcelona

Niemoc Leo Messiego, Cristiano Ronaldo ucieka w klasyfikacji strzelców

2013-11-04 15:45

Po sobotnim zwycięstwie Realu Madryt nad Rayo Vallecano 3:2 Cristiano Ronaldo powiększył swoją przewagę w klasyfikacji najlepszych strzelców La Liga nad Leo Messim do pięciu trafień. Argentyńczyk pozostaje bez gola w lidze od czterech meczów.

Po 12. kolejkach sezonu 2013/2014 w Hiszpanii Cristiano Ronaldo jest liderem zestawienia najlepszych snajperów ligi z dorobkiem 13 bramek. Tyle samo goli ma na koncie napastnik Atletico Madryt Diego Costa.

Leo Messi znajduje się w klasyfikacji dopiero za wyżej wspomnianą dwójką i w chwili obecnej traci do liderów aż pięć goli.

Warto zaznaczyć, że Argentyńczyk nie strzelił gola w lidze od czterech meczów. W starciach z Realem Madryt, Celtą Vigo i Espanyolem Barcelona przebywał na boisku przez pełne 90 minut.