SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Od słodkiego malucha po wielką bestię. Pies Messiego zmienił się w GIGANTA!

Od słodkiego malucha po wielką bestię. Pies Messiego zmienił się w GIGANTA!

08.09.2016, godz. 11:20
Leo Messi i jego pies
Leo Messi i jego pies foto: Twitter

Leo Messi w styczniu tego roku chwalił się słodkim pieskiem, który stał się nowym członkiem rodziny. Po zaledwie paru miesiącach ten malutki zwierzak zamienił się w wielką bestię! Aż trudno uwierzyć, że pies Messiego przeszedł taką metamorfozę w tak krótkim czasie.

Przemianę psa Leo Messiego doskonale widać na powyższym zdjęciu. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że gwiazdor FC Barcelona postanowił kupić sobie drugiego czworonoga, ale to ten sam, bezbronny szczeniak, który trafił do rodziny Argentyńczyka na początku roku. Wtedy piłkarz mógł go nosić na rękach jak dziecko, jednak teraz role się odwróciły. Pies stał się większy od swojego pana! Może się zrewanżuje i weźmie Messiego "na barana"? Jedno jest pewne - z takim kompanem Messi nie potrzebuje ochrony. Na sam widok tego giganta wszyscy gapie i natręci przyspieszą kroku w drugą stronę. Nikt nie chciałby zadzierać z "pieskiem" najlepszego piłkarza w historii.

Dla porównania wrzucamy jeszcze zdjęcie z początku sierpnia. Już wtedy Messi straszył sąsiadów! Jak jego pies zdołał tak podrosnąć?

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: