SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division Pep Guardiola zabrania piłkarzom SEKSU w nocy. Dlatego Messi jest najlepszy!

Pep Guardiola zabrania piłkarzom SEKSU w nocy. Dlatego Messi jest najlepszy!

15.11.2016, godz. 10:25
Lionel Messi i Pep Guardiola
foto: EAST NEWS

Pep Guardiola słynie z niekonwencjonalnych metod, które stosuje w pracy z prowadzonymi przez siebie zespołami. Samir Nasri opowiedział dziennikarzom o niecodziennym zakazie wydanym przez menedżera Manchesteru City. Okazało się, że Hiszpan zabrania piłkarzom uprawiać w nocy seksu. Właśnie to miało być kluczem do sukcesu Lionela Messiego!

Samir Nasri przed sezonem trafił na wypożyczenie do Sevilli. Menedżer Manchesteru City, Pep Guardiola, nie był w stanie zagwarantować Francuzowi regularnej gry w Premier League, tłumacząc że piłkarz ma nadwagę. Mimo wszystko Hiszpan chciał, by pomocnik został na Etihad Stadium. - Guardiola powiedział, że z moimi umiejętnościami nie powinienem być w Manchesterze City, a w Barcelonie. Trochę dyskutowaliśmy, chciał, żebym został i grał dla niego. Powiedziałem, że nie, skoro nie może zapewnić mnie o miejscu w podstawowej jedenastce, a ja chciałem grać. Powiedział, że, jego zdaniem, robię błąd, ale wciąż mam dwuletni kontrakt - powiedział Nasri.

Zbierający świetne noty za występy w klubie z Andaluzji zawodnik zdradził także sekrety z szatni "The Citizens". Okazało się, że Guardiola zabrania swoim piłkarzom seksu w nocy, nawet jeśli na drugi dzień mają wolne. Właśnie taki niecodzienny zakaz miał być kluczem do sukcesu Lionela Messiego, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. - U niego, seksualna aktywność piłkarzy musi mieć miejsce przed północą, żeby dobrze się wyspali. Nawet jeśli nazajutrz mają wolne. Mówił, że nakazał tak Messiemu i od tego czasu jego mięśnie się poprawiły - bez owijania w bawełnę wyjaśnił Nasri.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: