SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Pep Guardiola zabrania piłkarzom SEKSU w nocy. Dlatego Messi jest najlepszy!

Pep Guardiola zabrania piłkarzom SEKSU w nocy. Dlatego Messi jest najlepszy!

15.11.2016, godz. 10:25
Lionel Messi i Pep Guardiola
foto: EAST NEWS

Pep Guardiola słynie z niekonwencjonalnych metod, które stosuje w pracy z prowadzonymi przez siebie zespołami. Samir Nasri opowiedział dziennikarzom o niecodziennym zakazie wydanym przez menedżera Manchesteru City. Okazało się, że Hiszpan zabrania piłkarzom uprawiać w nocy seksu. Właśnie to miało być kluczem do sukcesu Lionela Messiego!

Samir Nasri przed sezonem trafił na wypożyczenie do Sevilli. Menedżer Manchesteru City, Pep Guardiola, nie był w stanie zagwarantować Francuzowi regularnej gry w Premier League, tłumacząc że piłkarz ma nadwagę. Mimo wszystko Hiszpan chciał, by pomocnik został na Etihad Stadium. - Guardiola powiedział, że z moimi umiejętnościami nie powinienem być w Manchesterze City, a w Barcelonie. Trochę dyskutowaliśmy, chciał, żebym został i grał dla niego. Powiedziałem, że nie, skoro nie może zapewnić mnie o miejscu w podstawowej jedenastce, a ja chciałem grać. Powiedział, że, jego zdaniem, robię błąd, ale wciąż mam dwuletni kontrakt - powiedział Nasri.

Zbierający świetne noty za występy w klubie z Andaluzji zawodnik zdradził także sekrety z szatni "The Citizens". Okazało się, że Guardiola zabrania swoim piłkarzom seksu w nocy, nawet jeśli na drugi dzień mają wolne. Właśnie taki niecodzienny zakaz miał być kluczem do sukcesu Lionela Messiego, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. - U niego, seksualna aktywność piłkarzy musi mieć miejsce przed północą, żeby dobrze się wyspali. Nawet jeśli nazajutrz mają wolne. Mówił, że nakazał tak Messiemu i od tego czasu jego mięśnie się poprawiły - bez owijania w bawełnę wyjaśnił Nasri.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: