SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Piłkarze Realu Madryt wyśmiali trenera rywali. "Kelner, podaj colę!"

Piłkarze Realu Madryt wyśmiali trenera rywali. "Kelner, podaj colę!"

10.05.2017, godz. 18:26
Real Madryt, Karim Benzema
foto: YouTube

Podczas ostatniego meczu ligowego Granada - Real Madryt bardzo nieładnie zachowali się rezerwowi piłkarze "Królewskich". Byli na tyle rozluźnieni wysokim prowadzeniem swojej drużyny, że zaczęli... nabijać się z trenera rywali Tony'ego Adamsa! Isco krzyknął do niego nazywając go "kelnerem", a niewybredne żarty rozbawiły wszystkich siedzących obok zawodników.

Real Madryt pewnie pokonał na wyjeździe Granadę aż 4:0 i zrobił kolejny krok w kierunku mistrzostwa Hiszpanii. Piłkarze gości mimo wysokiego zwycięstwa nie pokazali jednak klasy. Szczególnie ci, którzy siedzieli na ławce rezerwowych. Zinedine Zidane dał w tym spotkaniu szansę piłkarzom, którzy zwykle nie mieścili się w podstawowej "jedenastce", dlatego spotkanie jako ewentualni zmiennicy zaczęły takie gwiazdy jak Karim Benzema, Marcelo czy Isco.

I widać było wyraźnie, że humor im dopisuje. Hiszpańska telewizja Movistar+ wyemitowała program z kulisami z tego spotkania, a w nich można zobaczyć bardzo nieeleganckie zachowanie kilku z piłkarzy "Królewskich", którzy nie okazali szacunku wobec przeciwnika, a przede wszystkim ich trenera - Tony'ego Adamsa.

Prym w niewybrednych żartach na temat Anglika wiódł Isco, który najpierw nawiązując do jego stroju nazwał go "kelnerem", a po chwili krzyknął w jego kierunku "podaj colę". Benzema pytał kim on w ogóle jest i porównywał go do krupiera, a ze słów kolegów niezły ubaw mieli pozostali rezerwowi Realu. Gdy nagranie trafiło do mediów i do sieci, wywołało falę komentarzy wśród kibiców, którzy zgodnie skrytykowali zawodników gości za brak klasy. Niektórzy z fanów są wręcz w szoku, że piłkarz taki, jak Isco, który w dorosłym futbolu jak na razie nie osiągnął wiele, naśmiewa się z legendarnego obrońcy Arsenalu i reprezentacji Anglii. Takie zachowanie było zwyczajnie nie na miejscu.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: