SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Prezes Realu o sytuacji Cristiano Ronaldo: Nie otrzymaliśmy żadnych ofert

Prezes Realu o sytuacji Cristiano Ronaldo: Nie otrzymaliśmy żadnych ofert

20.06.2017, godz. 11:56
Florentino Perez
Florentino Perez foto: EAST NEWS

Wygląda na to, że transferowa saga z Cristiano Ronaldo w roli głównej będzie się ciągnąć całe lato. Portugalczyk już ponoć zapowiedział prezesowi Realu Madryt - Florentino Perezowi, że chce odejść z klubu. Perez po raz pierwszy publicznie wypowiedział się na ten temat. Co ciekawe, nie sugerował, że wypowiedzi Ronaldo mogą być wyssane z palce. Wyjawił też, że jeszcze nie wpłynęła za niego żadna oferta.

W poniedziałek Florentino Perez mógł być zadowolony, bowiem został wybrany na kolejną czteroletnią kadencję. Na dłużej będzie rządził Realem Madryt, ale gdy przypomniał sobie o sytuacji Cristiano Ronaldo, to pewnie mina szybko mu zrzedła. Wie, że Portugalczyk nie chce reprezentować barw "Królewskich" w przyszłym sezonie, co CR7 miał mu powiedzieć w twarz. Milczenie gwiazdora w tej sprawie także jest wymowne.

Wszystko wskazuje na to, że Ronaldo rzeczywiście szuka nowego pracodawcy. Florentino Perez mówił o przyszłości piłkarza w programie El Transistor w radiu Onda Cero. Wyjawił, że do klubu nie wpłynęła żadna oferta za najlepszego piłkarza świata, dodając, że przedstawiciele zawodnika nie złożyli oficjalnej prośby o transfer. Media spekulują, że na Ronaldo stać będzie tylko Paris Saint-Germain. - Prezes PSG jest moim przyjacielem, ale nie dzwonił do mnie w tej sprawie. Nie rozmawiałem też z nikim innym o Cristiano. Nie otrzymaliśmy za niego żadnych ofert - mówił otwarcie Perez.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: