FC Barcelona

Autor: East News FC Barcelona

Primera Division. Barcelona - Getafe 6:0. Zobacz cudowne gole! [WIDEO]

2015-04-29 13:08

W 34. kolejce Primera Division FC Barcelona pokazała futbol z innej planety i zmasakrowała Getafe aż 6:0! Jeżeli wynik robi na was wrażenie to poczekajcie, aż zobaczycie bramki z tego spotkania. Nawet nie będziemy próbować wybierać gola meczu. Wszystkie nadają się do oprawienia w ramkę i pokazywania przez lata! Zobacz wszystkie gole z meczu Barcelona - Getafe.

Takie mecze sędzia powinien już kończyć w pierwszej połowie. Czasami aż przykro patrzeć na drużyny pokroju Getafe, które przyjeżdżają na Camp Nou i już w pierwszej połowie przegrywają 5:0. Nic, tylko zejść do szatni, wziąć szybki prysznic i zwijać się do domu. Z drugiej strony, goście mieli najlepsze miejscówki na oglądanie popisów piłkarzy "Dumy Katalonii". Kto nie chciałby podziwiać wyczynów Leo Messiego, Neymara i Luisa Suareza prosto z murawy?

Luis Enrique zdystansował Pepa Guardiolę. Stworzył wielką Barcelonę

Wspomniana trójka wyczyniała cuda w starciu z Getafe. Dla nich futbol to czysta zabawa. Zdobywają bramki z dziecinna łatwością, a gdy jeden z nich ma słabszy dzień, pozostała dwójka pomaga mu się odblokować. W tym meczu łącznie strzelili pięć goli i mieli między sobą cztery asysty. Na dodatek, gole były niezwykłej urody. Bramkarz Getafe nie miał szans przy żadnym! A było ich przecież aż sześć.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Barcelona - Getafe. Poezja dla oczu!