SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Primera Division NA ŻYWO na Facebooku! STREAM ONLINE za darmo!

Primera Division NA ŻYWO na Facebooku! STREAM ONLINE za darmo!

17.02.2017, godz. 17:19
Andres Iniesta i Casemiro po mecz FC Barcelona - Real Madryt
foto: EAST NEWS

Wielka gratka dla kibiców Primera Division! Władze La Liga postanowiły wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i postanowiły udostępnić im możliwość śledzenia jednego meczu każdej kolejki rozgrywek NA ŻYWO w INTERNECIE. Odbywać się to będzie za pośrednictwem Facebooka, co jest przełomowe.

STREAM ONLINE dostępny będzie w piątki. Wszystkie mecze tego dnia tygodnia kibice obejrzą za pośrednictwem Facebooka. Raczej nie ma co się spodziewać, by w piątki swoje mecze rozgrywali Real Madryt i FC Barcelona, ale dla fanów piłki z Półwyspu Iberyjskiego to wielka gratka. Na całym świecie spotkania można oglądać już od piątku 17 lutego. Pokazywane będą na facebookowych stronach La Liga i telewizji GOL.

Władze ligi hiszpańskiej decyzję tłumaczą przenoszeniem sportu do Internetu. Według nich digitalizacja rozgrywek to przyszłość. Wcześniejsze próby pokazują, że projekt ma wielkie szanse na powodzenie. Kiedyś na Facebooku pokazywano już półfinały Pucharu Króla. Okazało się to ogromnym sukcesem.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: