Cristiano Ronaldo

Autor: East News Cristiano Ronaldo

Primera Division: Real Madryt goni lidera. Cristiano Ronaldo w końcu trafił z rzutu wolnego

2015-04-12 15:21

W 31. kolejce Primera Division Real Madryt pokonał u siebie SD Eibar 3:0. Wysoki i pewny triumf "Królewskich" nie jest żadnym zaskoczeniem, podobnie jak fakt, że na listę strzelców wpisał się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zaskoczył jednak tym, że trafił z rzutu wolnego. Ta sztuka nie udała mu się od bardzo dawna.

347 - dokładnie tyle dni minęło od poprzedniego gola Ronaldo z rzutu wolnego. Ostatni raz ta sztuka udała mu się w 29 kwietnia 2014 r. w meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Trzeba przyznać, że w spotkaniu z Eibar Portugalczyk miał sporo szczęścia. Nie posłał pięknego strzału w samo okienko. W tej sytuacji na całej linii zawalił bramkarz gości Xabi Irureta, który zamiast obronić strzał, wykonał jakiś dziwny wymach ręką.

Sevilla - FC Barcelona: Relacja LIVE. Hit Primera Division NA ŻYWO!

Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył trochę już zapomniany Javier Hernandez. Meksykanin od dawna nie rozpoczął meczu w wyjściowej jedenastce "Królewskich". W spotkaniu z Eibar dostał swoją szansę i ją wykorzystał. W drugiej połowie gospodarze kontrolowali sytuację na boisku, a w końcowych minutach wynik spotkania na 3:0 ustalił Jese Rodriguez.

Po tym zwycięstwie Real wciąż zajmuje drugie miejsce w tabeli Primera Division i traci punkt do FC Barcelona. Ekipa z Katalonii zagra dziś z Sevillą Grzegorza Krychowiaka. Sport.se.pl przeprowadzi relację NA ŻYWO z tego spotkania. Serdecznie zapraszamy.

Real Madryt - Eibar 3:0 (2:0)
Bramki: Ronaldo 21, Hernandez 31, Jese Rodriguez 83

Real: Navas - Sergio Ramos (64. Pepe), Arbeloa, Marcelo (65. Nacho), Varane, Modrić (61. Lucas Silva), Illarramendi, Isco, Ronaldo, Hernández, Jese

Eibar: Xabi Irureta - Lillo Castellano, Didac Vila, Raul Navas, Borja Fernandez, Sail Berjon (46. Mikel Arruabarrena), Anibarro, Javi Lara, Dani Garcia (77. Boateng), Ander Capa, Manu del Moral (66. Piovaccari).