SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Real i Atletico Madryt z zakazem transferowym do 2018 roku! Za co?

Real i Atletico Madryt z zakazem transferowym do 2018 roku! Za co?

08.09.2016, godz. 19:39
Real Madryt
Real Madryt foto: EAST NEWS

Potężny cios UEFA w dwóch madryckich gigantów futbolu. Robert Lewandowski na razie zapomniał o transferze do Realu, ale nie dlatego, że przestał się podobać działaczom z Bernabeu. Real i jego rywal zza miedzy zostali ukarani zakazami przeprowadzania transferów do stycznia 2018 roku.

Za co taka kara? Zarówno Real jak i Atletico naruszyli przepisy dotyczące podpisywania kontraktów z zagranicznymi piłkarzami poniżej 18. roku życia. Przez dwa następne okienka transferowe piłkarze z tych klubów będą mogli... tylko odejść. Zakaz nie dotyczy drużyn żeńskich, futsalowych i beachsoccerowych. Oznacza to, że przynajmniej do stycznia 2018 roku upada temat transferu Roberta Lewandowskiego do Realu. Królewscy chcą polskiego snajpera od dawna. Polak na razie uczestniczy w nowym rozdaniu w Bayernie - trener Carlo Ancelotti jest miłośnikiem jego talentu, Polak odwdzięcza się bramkami - w tym sezonie ustrzelił w Niemczech już dwa hat-tricki.

Źródło: RUPTLY/x-news
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: