SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga hiszpańska Real Madryt - Elche 5:1. Genialny Cristiano Ronaldo przeszedł do historii, cztery gole Portugalczyka [WIDEO]

23.09.2014, godz. 22:11
Cristiano Ronaldo, Real Madryt
Cristiano Ronaldo, Real Madryt foto: Eastnews

Mecz 5. kolejki Primera Division pomiędzy Realem Madryt a Elche był przedstawieniem jednego aktora. Cristiano Ronaldo strzelił cztery gole i został pierwszym piłkarzem "Królewskich" w historii, który trafiał do siatki w 13 kolejnych spotkaniach ligowych.

Pierwsza połowa meczu mogła zadowolić nawet najbardziej wybrednych kibiców. Strzelanie rozpoczął w 14. minucie Albacar, który wykorzystał rzut karny po wątpliwym faulu Ronaldo na Mosquerze. Gospodarze potrzebowali zaledwie 6 minut na doprowadzenie do remisu. Gareth Bale popisał się pięknym strzałem głową po dośrodkowaniu Jamesa Rodrigueza.

Real Madryt zmiażdżył Deportivo. Hat-trick Cristiano Ronaldo [WIDEO]

Później na boisku rządził już tylko Cristiano Ronaldo, który dwa razy pokonał Manu Herrerę z rzutów karnych. Raz trafił także głową po dośrodkowaniu Marcelo, a w samej końcówce wykorzystał prostopadłe podanie od Bale'a.

Ronaldo 169 meczach ligowych w barwach Realu strzelił aż 186 goli! Łącznie we wszystkich rozgrywkach Portugalczyk trafiał do siatki 264 razy w 254 meczach.

W drużynie Elche nie zagrał Przemysław Tytoń, który cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Real Madryt - Elche 5:1 (3:1)
Bale 20, Ronaldo 28 (k), 32, 81 (k), 90 - Albacar 14 (k)

Real Madryt: Keylor Navas - Carvajal (65. Arbeloa), Varane, Ramos (83. Nacho), Marcelo - Rodriguez (78. Hernandez), Illarramendi, Kroos, Isco - Bale, Ronaldo

Elche: Manu Herrera - Cisma, Pelegrin, Lomban, Edu Albacar - Mosquera, Adrian (67. Pasalić) - Victor Rodriguez, Rodrigues (78. Herrera), Corominas (60. Fajr) - Jonathas

Żółte kartki: Carvajal, Marcelo (Real) - Albacar (Elche)

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail

92'

Koniec meczu! Elche prowadziło, ale na koniec cieszą się Królewscy, którzy wygrywają 5:1. Cztery gole strzelił Cristiano Ronaldo, który potwierdził swój geniusz.

91'

GOOOOL! Ronaldo i 5:1. Koncert gry Portugalczyka! Piękną asystę zaliczył Gareth Bale.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty.

87'

RONALDO! Efektowny szczupak w wykonaniu Portugalczyka i instynktowna interwencja Herrery! Mimo czterech puszczonych goli bramkarrz Elche rozgrywa naprawdę niezły mecz.

85'

Bale wykłada piłkę Hernandezowi, ale ten fatalnie pudłuje!

84'

Ronaldo trafia dziś po raz trzeci

83'

Rozkręcił się jescze w końcówce Real. Strzał Kroosa i poprzeczka ratuje gości.

80'

GOOOL! Pewny strzał Ronaldo. Portugalczyk kompletuje hat-tricka!

79'

Rzut karny dla Realu! Znowu z  niczego!

77'

Hernandez zmienia Isco.

76'

Po świetnej pierwszej połowie liczyliśmy na kolejne bramki. Tymczasem Real nie forsuje tempa, a Elche nie jest w stanie nic zdziałać...

74'

Prostopadłe zagranie, ale Herrera szybszy od Bale'a.

71'

Dośrodkowanie Isco z lewej strony. Zabrakło precyzji.

69'

Czyżby piłkarze się wystrzelali w pierwszej połowie?

68'

Pachnie kolejną bramką dla gospodarzy.

64'

Strzał Ronaldo z ostrego kąta i nogą broni Herrera! Było blisko!

63'

Isco zaprezentował wspaniałą technikę. W końcu jeden z piłkarzy Elche postanowił sfaulować napastnika Realu.

62'

Lomban zdołał oddać strzał, ale Navas na posterunku.

61'

Strzał Albacara z rzutu wolnego. Piłka odbija się od muru i wychodzi na rzut rożny. Było groźnie.

58'

Złe dośrodkowanie Jamesa Rarigueza z rzutu wolnego.

57'

Albacar fauluje szarżującego Ronaldo i słusznie otrzymje żółtą kartkę. Szansa dla Realu.

57'

Szansa przed Elche, ale Coro nie trafia w piłkę.

54'

Chwila spokojniejsej gry.

51'

No i w końcu akcja Elche! Strzał Coro, ale piłka mija słupek bramki strzeżonej przez Navasa.

50'

Zablokowany strzał Ronaldo z dystansu.

47'

Real od początku atakuje! Nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla gości.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

20:54

Cristiano Ronaldo znów przeszedł do historii. Jako pierwszy piłkarz Realu strzelał gole w 13 kolejnych meczach ligowych.

45'

Koniec pierwszej połowy. Po bardzo ciekawych 45 minutach Real prowadzi z Elche 3:1.

43'

Ramos w doskonałej sytuacji, ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił wprost w Herrerę!

42'

Ciekawe, czy Przemysław Tytoń cieszy się, że siedzi dziś na ławce rezerwowych? Elche nie jest w stanie poradzić sobie z rozpędzonymi Królewskimi.

39'

Strzał CR7 i po raz kolejny broni Herrera.

36'

Strzał Ronaldo z rzutu wolnego, ale tym razem dobrze interweniuje Herrera.

36'

Piękne trafienie Ronaldo na 3:1.

35'

James Rodriguez strzela... ale bardzo niecelnie.

33'

Coś w tym jest. Oba karne podyktowane dzisiaj "trochę" na wyrost. Ale przynajmniej po równo dla każdego z zespołów...

31'

GOOOOL! 3:1. Cristiano Ronaldo korzysta z precyzyjnej centry Marcelo i strzałem głową pokonuje Herrerę. Siódmy gol Portugalczyka w tym sezonie.

30'

Real zdecydowanie atakuje. To może być trudny wieczór dla piłkarzy Elche.

27'

GOOOOL! Pewny strzał Ronaldo. Herrera bez szans!

26'

Rzut karny dla Realu! Faulowany Marcelo!

25'

Bardzo szybkie tempo spotkania. Problemy z barkiem ma Manu Herrera. Do rozgrzewki szykuje się Przemysław Tytoń! Być może Polak stanie dzisiaj między słupkami?

24'

Oto wyrównujący gol Bale'a

22'

Powinien być karny dla Elche? Hmmm

20'

GOOOOL! Już jest 1:1! Piękny gol głową Garetha Bale'a! Czary gol Walijczyka w tym sezonie.

18'

Zaskoczony Real próbuje odzyskać inicjatywę.

15'

Warto dodać, że rzut karny bardzo kontrowersyjny. Cristiano Ronaldo co prawda kopnął w stopę Mosquerę, ale czy w tej sytuacji sędzia powinien wskazać na wapno? Mocno wątpliwe.

14'

GOOOOOL! Albacar pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Navasa!

14'

RZUT KARNY DLA ELCHE!

13'

Próba zagrania do Cristiano Ronaldo, ale Portugalczyk na spalonym.

11'

Pierwsze 10 minut zdecydowanie dla Realu, ale "Królewscy" nie stworzyli sobie jeszcze dogodnejokazji do strzelenia gola.

8'

Mocny strzał z dystansu Kroosa! Piłka mija słupek o kilkadziesiąt centymetrów.

7'

James Rodriguez szukał w polu karnym Isco, ale dośrodkował zbyt krótko i piłka spadła na głowę obrońcy Elche.

6'

I ciekawostka...

5'

Rzut rożny dla Realu, ale obrońcy Elche oddalają zagrożenie.

4'

Kontra Elche i Jonathas powtsrzymany nieprzepisowo przez Carvajala. Żółta kartka dla zawodnika Realu.

3'

Piłkarze Realu powoli budują akcję daleko od brami Herery.

2'

Spokojny początek meczu.

19:59

Piłkarze są już na boisku.

19:57

W bramce Realu zadebiutuje dziś Keylor Navas.

19:55

Jest duża szansa, że w dzisiejszym meczu obejrzymy sporo goli

19:55

19:33

Real: Keylor Navas - Daniel Carvajal, Raphael Varane, Sergio Ramos, Marcelo, Toni Kroos, Asier Illarramendi, James Rodriguez, Gareth Bale, Cristiano Ronaldo, Isco Elche: Manu Herrera - Domingo Cisma, Sergio Pelegrin, David Lomban, Edu Albacar, Pedro Mosquera, Adrian Gonzalez, Victor Rodriguez, Garry Rodrigues, Ferran Corominas, Jonathas

19:32

Po raz pierwszy w tym sezonie na ławce Elche usiadł Przemysław Tytoń. Polski bramkarz nie będzie więc miał okazji sprawdzić się przeciwko Ronaldo, czy Bale'owi.

19:31

Elche w czterech dotychczasowych kolejkach zgromadziło cztery punkty.

19:30

Real Madryt po dwóch ligowych porażkach w końcu zaczął wygrywać, co więcej, w pięknym stylu. W ostatniej kolejce "Królewscy" rozbili Deportivo La Coruna aż 8:2.

19:04

Witamy wszystkich kibiców piłkarskich i zapraszamy na relację na żywo z meczu Realu Madryt z Elche.
False 1838 True 1 2014-09-23 19:00:00 True 30