Cristiano Ronaldo, Real Madryt

Autor: Eastnews Cristiano Ronaldo, Real Madryt

Real Madryt - Elche 5:1. Genialny Cristiano Ronaldo przeszedł do historii, cztery gole Portugalczyka [WIDEO]

2014-09-24 0:11

Mecz 5. kolejki Primera Division pomiędzy Realem Madryt a Elche był przedstawieniem jednego aktora. Cristiano Ronaldo strzelił cztery gole i został pierwszym piłkarzem "Królewskich" w historii, który trafiał do siatki w 13 kolejnych spotkaniach ligowych.

Pierwsza połowa meczu mogła zadowolić nawet najbardziej wybrednych kibiców. Strzelanie rozpoczął w 14. minucie Albacar, który wykorzystał rzut karny po wątpliwym faulu Ronaldo na Mosquerze. Gospodarze potrzebowali zaledwie 6 minut na doprowadzenie do remisu. Gareth Bale popisał się pięknym strzałem głową po dośrodkowaniu Jamesa Rodrigueza.

Real Madryt zmiażdżył Deportivo. Hat-trick Cristiano Ronaldo [WIDEO]

Później na boisku rządził już tylko Cristiano Ronaldo, który dwa razy pokonał Manu Herrerę z rzutów karnych. Raz trafił także głową po dośrodkowaniu Marcelo, a w samej końcówce wykorzystał prostopadłe podanie od Bale'a.

Ronaldo 169 meczach ligowych w barwach Realu strzelił aż 186 goli! Łącznie we wszystkich rozgrywkach Portugalczyk trafiał do siatki 264 razy w 254 meczach.

W drużynie Elche nie zagrał Przemysław Tytoń, który cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Real Madryt - Elche 5:1 (3:1)
Bale 20, Ronaldo 28 (k), 32, 81 (k), 90 - Albacar 14 (k)

Real Madryt: Keylor Navas - Carvajal (65. Arbeloa), Varane, Ramos (83. Nacho), Marcelo - Rodriguez (78. Hernandez), Illarramendi, Kroos, Isco - Bale, Ronaldo

Elche: Manu Herrera - Cisma, Pelegrin, Lomban, Edu Albacar - Mosquera, Adrian (67. Pasalić) - Victor Rodriguez, Rodrigues (78. Herrera), Corominas (60. Fajr) - Jonathas

Żółte kartki: Carvajal, Marcelo (Real) - Albacar (Elche)

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!