SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Real Madryt - Las Palmas NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE

Real Madryt - Las Palmas NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE

01.03.2017, godz. 20:30
Real Madryt
Real Madryt foto: EAST NEWS

Oglądaj mecz Real Madryt – Las Palmas NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE. „Królewscy” czują oddech Barcelony na plecach, dlatego nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Zwycięstwo w meczu z Las Palmas jest koniecznością, jeśli piłkarze Zinedine’a Zidane’a chcą myśleć o tytule mistrzowskim. Tym bardziej, że ich przeciwnik jest w dołku, bo goście z Las Palmas przegrali cztery ostatnie ligowe spotkania. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć  ten mecz, a także czy dostępny będzie STREAM ONLINE LIVE.

Ostatnie mecze w La Liga były dla Realu Madryt bardzo trudne. „Królewscy” przegrali tydzień temu z Valencią, a w weekend rzutem na taśmę wyszarpali trzy punkty w meczu z Villareal (3:2). Tym razem Cristiano Ronaldo i spółkę czeka teoretycznie łatwiejszy bój. To jednak tylko teoria. Boisko zweryfikuje piłkarską rzeczywistość. Las Palmas ostatnie zwycięstwo odnieśli jeszcze w styczniu. Potrafili wtedy pokonać Valencię, a więc tę drużynę stać na niespodzianki.

Najlepszą reklamą tego spotkania jest wynik poprzedniego meczu pomiędzy tymi drużynami. We wrześniu Las Palmas udało się zdobyć punkt w konfrontacji z Realem i strzelić „Królewskim” dwa gole. To oznacza, że możemy być świadkami emocjonującego widowiska.

Mecz Real – Las Palmas odbędzie się w środę 1 marca. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 21:30. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez kanał Eleven. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREMU ONLINE LIVE z tego wydarzenia.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: