SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Real Madryt - Malaga NA ŻYWO. La Liga LIVE w Internecie. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Real Madryt - Malaga NA ŻYWO. La Liga LIVE w Internecie. Transmisja TV i STREAM ONLINE

21.01.2017, godz. 15:58
Wielki Cristiano Ronaldo!
foto: Eastnews

Real Madryt - Malaga NA ŻYWO. Real - Malaga LIVE. La Liga w Internecie ONLINE ZA DARMO. Primera Division STREAM. Transmisja w TV. Czy Królewscy podniosą się po dwóch porażkach z rzędu? Po serii meczów bez porażki, klęski z Sevillą oraz Celtą Vigo zepsuły nastroje w szatni lidera hiszpańskiej La Liga. Gdzie transmisja w TV z meczu Real Madryt - Malaga?

Real Madryt - Malaga NA ŻYWO. Real - Malaga LIVE. La Liga w Internecie ONLINE ZA DARMO. Primera Division STREAM. Transmisja w TV. W Madrycie biją na alarm. O ile porażka z Sevillą na szczycie ligowej tabeli niespodzianką nie była - Andaluzyjczycy na swoim obiekcie bliscy triumfu byli już w Pucharze Króla - o tyle koszmarna wpadka z Celtą Vigo na swoim stadionie spowodowała burzę na Bernabeu. Po 40 kolejnych spotkaniach bez porażki, dwie kolejne z rzędu zszokowały stolicę Hiszpanii.

I trudno szukać przyczyn nagłego kryzysu. Słaa forma Cristiano Ronaldo, brak intensywności w grze, kontuzje, zbyt duża rotacja... W ostatnich dniach niepowodzenia Królewskich prześwietlono z różnych stron. Genezy problemu wciąż nie ma. Jest tylko niepewność, że trzecia porażka zepsuje to, na co w Madrycie pracowano przez całą jesień. Bezpieczną przewagę punktową nad Barceloną i Sevillą.

Real Madryt - Malaga LIVE. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

Mecz Real - Malaga rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:15. Transmisja z wydarzenia na antenie Eleven.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: