SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Real Madryt nawet po śmierci. Mistrz Hiszpanii z własną... trumną [ZDJĘCIE]

Real Madryt nawet po śmierci. Mistrz Hiszpanii z własną... trumną [ZDJĘCIE]

25.05.2017, godz. 09:17
real madryt, trumna
foto: Twitter

"Od kołyski aż po grób. Jedna miłość jeden klub" - taki frazes utarł się już na piłkarskich stadionach. Mocno do serca wzięli go sobie przedstawiciele jednego z hiszpańskich domów pogrzebowych. Zaprezentowali oni specjalną trumnę dla... kibiców Realu Madryt. Od teraz fani "Królewskich" mogą spoczywać wiecznie wraz ze swoim ukochanym klubem.

Wydawało nam się, że w piłce nożnej widzieliśmy już wszystko. Kluby na całym świecie wypuszczają mnóstwo gadżetów, sygnowanych swoim herbem. W fanowskich sklepach można kupić spinki do włosów, ręczniki, skarpetki, chipsy, koszulki, napoje i wiele, wiele innych. Wszystkich przebił jednak Real Madryt, a dokładniej jeden z hiszpańskich domów pogrzebowych. Zaprezentował on specjalną trumnę dla kibiców. Jest ona w kształcie Estadio Santiago Bernabeu.

Informację o niecodziennym produkcie podał dziennik "AS". Ustalono, że na wieku trumny znajdować się będzie herb Realu Madryt. Wykonana jest z drewna i zaprezentowano ją podczas Funermostry. To wydarzenie, podczas którego można obejrzeć najnowsze produkty i usługi, oferowane w sektorze pogrzebowym.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: