SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Real Madryt pozwoli odejść Cristiano Ronaldo. Jedynym warunkiem jest 400 milionów euro

Real Madryt pozwoli odejść Cristiano Ronaldo. Jedynym warunkiem jest 400 milionów euro

16.06.2017, godz. 18:55
Ronaldo
foto: AP

Hiszpański dziennik sportowy "Marca" donosi, że władze Realu Madryt wcale nie zamierzają zmuszać Cristiano Ronaldo do pozostania w ich drużynie. Prezes "Królewskich" Florentino Perez miał dać do zrozumienia, że jeśli tylko znajdzie się klub, który zapłaci za Portugalczyka 400 milionów euro, nikt w Madrycie nie będzie stawiał oporu.

Wszystko przez ostatnie informacje, które pojawiły się w portugalskich mediach. W nich napisano, że bóg futbolu zastanawia się poważnie nad zmianą miejsca zamieszkania. Ponoć Cristiano Ronaldo widzi coraz więcej wad pobytu w Hiszpanii i z chęcią opuści Madryt. O tym pisaliśmy już na łamach naszego serwisu.

"Marca" idzie o krok dalej. Hiszpański dziennik twierdzi, że Real wcale nie będzie przekonywał swojego gwiazdora, by pozostał w Hiszpanii. W imię myśli: "z niewolnika nie ma pracownika" "Królewscy" nie będą siłą zatrzymywać Ronaldo i błagać go o kolejne lata gry na Santiago Bernabeu.

Prezes Realu Florentino Perez miał udzielić wypowiedzi, w której stwierdził, że za 400 milionów euro, bez żadnego sprzeciwu odda portugalskiego pomocnika. Pytanie tylko który klub pozwoli sobie na taki wydatek. Według ekspertów w grę wchodzi dwójka europejskich potentatów: Paris Saint-Germain i Manchester United.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: