Cristiano Ronaldo

Autor: Eastnews

Real Madryt - Real Sociedad 3:1. Cristiano Ronaldo uratował Rafę Beniteza?

2015-12-30 20:43

Real Madryt z optymizmem wejdzie w 2015 rok - w ostatnim meczu w tym roku podopieczni Beniteza pokonali na Bernabeu imiennika z San Sebastian. Dwie bramki zdobył Cristiano Ronaldo i kończy rok z 57. trafieniami na koncie.

Real za Beniteza zawodzi? Na pewno, ale w ostatnich trzech spotkaniach na Bernabeu strzelił 22 bramki! Królewscy zaczęli z animuszem, ale z pomocą musiał mu przyjść sędzia - w 23. minucie tylko on widział faul w polu karnym, ale Ronaldo nie wykorzystał jedenastki. W 42. minucie z 11. metrów już się nie pomylił.

Potem goście wyrównali, ale dwa nokautujące ciosy zadali Ronaldo i Lucas Vazquez. Dzięki dwóm trafieniom CR7 został liderem klasyfikacji strzelców, razem z Neymarem z Barcelony ma 14 bramek. Real został z kolei liderem ligi, ale czeka na odpowiedź Atletico i Barcelony, która i tak ma jeden mecz zaległy.

Real Madryt - Real Sociedad 3:1 (1:0)
1:0 - Cristiano Ronaldo (k.) 42', 1:1 - Bruma 49', 2:1 - Cristiano Ronaldo 67', 3:1 - Lucas Vazquez 86'

Real Madryt: Keylor Navas - Danilo, Pepe, Nacho, Marcelo - Toni Kroos, Luka Modrić (87' Casemiro), James Rodriguez (59' Mateo Kovacić) - Gareth Bale, Karim Benzema (76' Lucas Vazquez), Cristiano Ronaldo

Real Sociedad: Geronimo Rulli - Aritz Elustondo, Carlos Martinez, Inigo Martinez, Yuri Berchiche - Xabi Prieto, Asier Illarramendi, Markel Bergara, Sergio Canales (45' Ruben Pardo) - Imanol Agirretxe (18' Bruma), Jonathas (68' Carlos Vela)