SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Ronaldinho w brazylijskim stylu rozpoczął pracę w Barcelonie. Zapomniał przyjść na mecz

Ronaldinho w brazylijskim stylu rozpoczął pracę w Barcelonie. Zapomniał przyjść na mecz

16.10.2016, godz. 12:46
Ronaldinho
Ronaldinho foto: EAST NEWS

Pamiętacie Ronaldinho? Brazylijskiego czarodzieja futbolu, wielkiego gwiazdora Barcelony z połowy pierwszej dekady XXI wieku. On wrócił. Został ambasadorem klubu z Katalonii. Niestety, początek współpracy nie wyszedł najlepiej. Były piłkarz miał zjawić się na meczu z Deportivo La Coruna. Czekało na niego nawet miejsce w loży vipowskiej. Niestety, pogoda dopisała i ambasador ostatecznie zamiast do pracy, udał się plażę.

Hiszpańskie media zapowiadały, że Ronaldinho na Camp Nou, w starciu z Deportivo La Coruna, zadebiutuje w roli pracownika klubu z Katalonii. Miał tylko usiąść w loży, obejrzeć spotkanie, kilka razy się uśmiechnąć i wrócić do zabawy. Takie prawo "ambasadora". Niestety, wyszło średnio. Realizator transmisji długo poszukiwał sylwetki brazylijskiego gracza, ale ten nie zjawił się na Camp Nou nawet na chwilę. Opublikował za to zdjęcie na Instagramie. Z szampańskiej zabawy na plaży w Casteldelfs. Gdzie kolejny raz udowodnił, że praca bywa ważna, ale tylko wtedy, gdy nie wadzi piłkarzowi w innych planach.

Co każe zadać jedno pytanie. Komu potrzebny ambasador, który zapomina przyjść do roboty?

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: