SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Sędzia przerwała mecz, bo ktoś krzyknął: Pozmywaj naczynia!

Sędzia przerwała mecz, bo ktoś krzyknął: Pozmywaj naczynia!

08.09.2016, godz. 20:16
Amy Christophers, sędzia piłkarska
foto: Instagram

Sędzia piłkarski nie zawsze kontroluje przebieg gry i wydarzenia na trybunach, ale nie Marta Gallego! Hiszpanka gwizdała w meczu drugiej ligi katalońskiej, gdy usłyszała z trybun seksistowski komentarz. Przeczytajcie, co stało się dalej. Tego nikt się nie spodziewał.

Do wydarzenia, o którym pisze m.in. hiszpański "As" doszło w niedzielę podczas meczu drugiej ligi katalońskiej pomiędzy drużynami UE Valls i Cambrils Unio. W pewnym momencie pani arbiter usłyszała z trybun "Idź pozmywaj naczynia". Tego było za dużo. Przerwała mecz i oznajmiła, że nie wznowi meczu, jeśli kibic (okazał się działaczem UE Valls) nie opuści trybun. Po trzech minutach "seksista" wyszedł. Inni kibice wstali i bili brawo. "As" pisze, że to niestety nie pierwszy taki przypadek. Niedawno sędzia z Andaluzji, który przyznał się do homoseksualizmu, zakończył karierę, bo nie mógł znieść komentarzy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: