SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Sekrety treningu Cristiano Ronaldo. Trzy tysiące brzuszków? Bzdura!

Sekrety treningu Cristiano Ronaldo. Trzy tysiące brzuszków? Bzdura!

14.03.2017, godz. 11:10
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo otworzył swój pierwszy klub fitness w Madrycie. Z tej okazji zdradził, w jaki sposób trenuje. Od lat krążyły plotki, że Portugalczyk robi trzy tysiące brzuszków dziennie. - Nic z tych rzeczy - skomentował gwiazdor Realu. Ile ćwiczy Cristiano Ronaldo?

Ronaldo w poniedziałek zwołał konferencję prasową, na której oficjalnie poinformował o otworzeniu klubu fitness. Pierwszy powstał w centrum handlowym w Madrycie, ale to tylko początek rozwoju sieci siłowni, sygnowanych znakiem "CR7".

Jedna z dziennikarek skorzystała z okazji i spytała Portugalczyka o jego plan treningowy. Opierała się na internetowej plotce, według której mistrz Europy ma robić aż trzy tysiące brzuszków dziennie.

- To nie jest prawda. Zazwyczaj trenuję cztery, pięć razy w tygodniu i robię po 200 lub 300 brzuszków. Nie ma sensu robić więcej, bo można mieć problem z bólem pleców" - wyjawił Ronaldo.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: