SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division SEKSAFERA w Hiszpanii. Zatrzymali Real, a później uprawiali seks z jedną kobietą

SEKSAFERA w Hiszpanii. Zatrzymali Real, a później uprawiali seks z jedną kobietą

06.10.2016, godz. 17:07
Antonio Luna, Gareth Bale, Real Madryt - Eibar
foto: EAST NEWS

Antonio Luna i Sergi Enrich z Eibar mieli po ostatnim weekendzie duże powody do zadowolenia. Pomogli swojemu zespołowi sprawić niespodziankę, remisując z Realem Madryt 1:1. Po udanym meczu dwóch piłkarzy postanowiło cieszyć się z sukcesu z jedną kobietą. Trafili z nią do łóżka, a film z ich miłosnymi podbojami trafił do sieci.

Antonio Luna i Sergi Enrich są w tym sezonie podstawowymi piłkarzami Eibar. Spisują się solidnie, a ich zespół w miniony weekend wprawił w osłupienie całą futbolową Hiszpanię. Przystępujący z roli oustsidera do rywalizacji z wielkim Realem Madryt zawodnicy z baskijskiego miasteczka zremisowali na Estadio Santiago Bernabeu 1:1. Dwaj przyjaciele z boiska postanowili cieszyć się z tego sukcesu dość osobliwie. Udali się na miłosne podboje, a ich ofiarą padła ta sama kobieta. Trójka szybko wylądowała w jednym łóżku i zaczęła nagrywać filmik, na którym uprawiała seks.

Pech chciał, że nagranie wyciekło do Internetu i w bardzo szybkim tempie zaczęło się rozprzestrzeniać. Niewielka część fanów Eibar chciało obrócić sytuację w żart. "Kto nie chciałby być na ich miejscu, niech pierwszy rzuci kamieniem" - napisał jeden z fanów. Zdecydowana większość nie ukrywała jednak zdegustowania postawą idoli młodzieży. Luna i Enrich szybko przeprosili za zaistniałą sytuację. – Żałujemy, że materiał trafił do sieci. Może nadszarpnąć nasz wizerunek, a przede wszystkim wizerunek klubu. Mógł obrazić naszych kibiców. Jesteśmy świadomi, że zawodowi piłkarze powinni być przykładem, szczególnie dla dzieci. Dlatego przepraszamy tych, którzy poczuli się urażeni - wyjaśnili.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: