SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division SEKSOWNA modelka opowiedziała o RANDCE z Cristiano Ronaldo. "On potrafi..." [ZDJĘCIA]

SEKSOWNA modelka opowiedziała o RANDCE z Cristiano Ronaldo. "On potrafi..." [ZDJĘCIA]

27.07.2016, godz. 19:31
Cristina Buccino
foto:

Włoska modelka Cristina Buccino w czasie wakacji na Ibizie spotkała Cristiano Ronaldo. Ten pod wrażeniem urody długonogiej seksbomby z Italii zaprosił ją na randkę. Gdy jedli razem obiad, przyłapali ich fotoreporterzy. Teraz piękna Cristina opowiedziała w jednej z gazet o spotkaniu z CR7. - Cristiano jest wspaniałym facetem. Potrafi zawrócić w głowie kobiecie - mówi Włoszka.

- Ibiza nie jest taka wielka. Miejsc, w których można zjeść obiad, jest mało. Kiedy wybrałam się do jednej z restauracji, Cristiano Ronaldo już tam był - opowiada Cristina Buccino. - Przedstawiono nas sobie, a kiedy spojrzeliśmy sobie w oczy, zaprosił mnie na obiad, jak prawdziwy dżentelmen. Cristiano jest świetnym facetem. Jest hojny i czarujący. Potrafi zawrócić w głowie kobiecie - dodała piękna Włoszka.
Czy Cristinę i Cristiano coś łączy?
- Nie chcę tworzyć kolejnych plotek. Zobaczymy co się wydarzy. Spotkaliśmy się przez przypadek i spędziłam z nim miło czas - odpowiada tajemniczo modelka.

Powyżej galeria zdjęć pięknej Cristiny.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: