SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Sergio Ramos dał kibicowi koszulkę, a w zamian dostał... MIĘSO

Sergio Ramos dał kibicowi koszulkę, a w zamian dostał... MIĘSO

02.02.2017, godz. 21:30
Sergio Ramos, Real Madryt
foto: Eastnews

Do komicznej sytuacji doszło po zakończeniu meczu Real Madryt - Real Sociedad. Internet obiegł filmik, na którym dochodzi do dośc nietypowej wymiany pomiędzy Sergio Ramosem, a jednym z fanów. Obrońca "Królewskich" wręczył kibicowi swoją koszulkę, a w zamian dostał... kawałek mięsa!

Wyobraźnia i kreatywność kibiców po prostu nie zna granic. Fani zrobią wszystko, byle tylko zwrócić na siebie uwagę swoich idoli i dostać ich koszulkę. Nie inaczej było w przypadku jednego z sympatyków Realu Madryt, który podczas ostatniego ligowego meczu z Realem Sociedad (3:0) pojawił się na Santiago Bernabeu. Postanowił on przygotować dość nietypowy transparent.

- Sergio, jeśli dasz mi swoją koszulkę, ja dam ci kawałek wieprzowiny w tłuszczu - brzmiał komunikat, którego adresatem był Sergio Ramos. Hiszpański defensor chyba zauważył zauważył kibica i docenił jego pomysłowość, bo tuż po zakończeniu podbiegł w jego stronę i rzucił część stroju meczowego.

A obietnice fana nie były puste! Chwilę po tym, jak złapał koszulkę, odrzucił Ramosowi kawałek mięsa. Nie wiadomo, jak dobra jakościowo i jak droga była ta wieprzowina, ale wymiana kawałka mięsa na trykot, za który wielu dałoby się pokroić, można z pewnością nazwać świetnym biznesem! A cała sprawa mocno rozbawiła też samego Ramosa, który podczas tej zaskakującej wymiany nie mógł powstrzymać śmiechu.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: