SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Siostra Cristiano Ronaldo pozwana do sądu! Wszystko przez długi

Siostra Cristiano Ronaldo pozwana do sądu! Wszystko przez długi

24.03.2017, godz. 12:18
Katia Aveiro, siostra Cristiano Ronaldo
foto:

Katia Aveiro to siostra Cristiano Ronaldo - jednego z najlepszych i najbogatszych piłkarzy na świecie. Wydawałoby się więc, że nie powinna mieć problemu z pieniędzmi. Nic bardziej mylnego! 40-latka została pozwana do sądu z powodu długów, jakich sobie narobiła podczas wynajmowania mieszkania w portugalskim mieście Setubal.

Katia Aveiro - starsza siostra Cristiano Ronaldo - nie ma najwyraźniej takiego talentu do zarządzania pieniędzmi jak jej brat. Ostatnio zrobiło się o niej bardzo głośno w portugalskich mediach. Okazało się bowiem, że żyjąc w Setubal nie uiszczała wszystkich opłat związanych z wynajmem mieszkania (chodziło m.in. o czyszczenie i konserwację basenów)! Nie dość, że narobiła sobie długów, to jeszcze nie zamierza ich spłacać.

Zaległości Aveiro urosły do 1300 funtów, ale teraz kobieta przepadła jak kamień w wodę. Sąsiedzi należący do wspólnoty mieszkaniowej próbowali najpierw sami załatwić sprawę i skłonić siostrę Ronaldo do zapłaty. Sęk w tym, że od kilku miesięcy nijak nie potrafią jej namierzyć! Ich cierpliwość się więc wyczerpała i postanowili zgłosić sprawę do sądu.

Jak się okazuje to nie pierwsza taka sytuacja, gdy Aveiro unika płacenia za mieszkanie. Długów narobiła sobie także wynajmując apartament ze swoim byłym partnerem Antonio Camelierem.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: