SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Siostra Neymara spotyka się z jego kolegą! [ZDJĘCIA]

Siostra Neymara spotyka się z jego kolegą! [ZDJĘCIA]

05.05.2017, godz. 21:00
Neymar i jego siostra Rafella
foto: Instagram

Młodsza siostra Neymara spotyka się z jego boiskowym kolegą. 20-letnia Rafaella zadurzyła się w Gabrielu Barbosie – reprezentacyjnym koledze gwiazdora Barcelony. Zdjęcie pary pojawiło się na Instagramie Barbosy, który na co dzień występuje w Interze Mediolan. Jeśli ten złamie serce swojej ukochanej, może się to odbić na jego pozycji w szatni brazylijskiej kadry.

Zdjęcie pary najpierw pojawiło się na profilu piłkarza Interu. Już wtedy wywołało gorącą dyskusję. „Gabigol” jest bardzo popularną postacią w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad milion użytkowników. Później fotografię udostępniła sama Rafaella. Wtedy informacja eksplodowała. Konto 20-latki ma trzy razy większe zasięgi niż jej partner.

Na zdjęciu widać, że młodych połączyło namiętne uczucie. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że siostra Neymara spotyka się z reprezentacyjnym kolegą swojego brata. Gabriel Barbosa musi się więc mieć na baczności, aby nie skrzywdzić Rafaelli.

❤️

Post udostępniony przez Gabriel Barbosa (@gabigol) 4 Maj, 2017 o 4:53 PDT

Post udostępniony przez Rafa (@rafaella) 13 Mar, 2017 o 2:50 PDT

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: