SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Lionel Messi poślubił piękną Antonellę Roccuzzo. Uroczystość uświetniona przez gwiazdy [ZDJĘCIA]

Lionel Messi poślubił piękną Antonellę Roccuzzo. Uroczystość uświetniona przez gwiazdy [ZDJĘCIA]

01.07.2017, godz. 18:56
Ślub Leo Messiego
Para zakochanych wyglądała przepięknie. Ceremonia odbyła się w ich rodzinnym mieście - Rosario. foto: EAST NEWS

Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii Leo Messi poślubił miłość swojego życia. Powiedział "tak" pięknej Antonelli Roccuzzo, swojej długoletniej partnerce. Para zna się od małego, a teraz związała się na stałe, podczas pięknej ceremonii w argentyńskim mieście Rosario. Na uroczystości nie zabrakło wielkich gwiazd futbolu. Byli koledzy Messiego z Barcelony a także z reprezentacji Argentyny. Zobaczcie zdjęcia.

Ślub Messiego i Roccuzzo to potwierdzenie wielkiej miłości. Oboje poznali się w wieku dziewięciu lat i przez cały ten czas wiedzieli, że łączy ich coś specjalnego. Gdy miłość życia dołączyła do piłkarza w Barcelonie stało się jasne, że to związek na długie lata. Od piątku para jest już małżeństwem z dwójką synów: Thiago, który przyszedł na świat w 2012 roku oraz Mateo (2015).

Messi wynajął ogromy kompleks w rodzinnym Rosario, aby to była uroczystość godna zapamiętania. Na ślub zaprosił ponad 250 gości, głównie ze świata futbolu. W najważniejszym dniu życia towarzyszyli mu chociażby Neymar, Cesc Fabregas, Sergio Aguero, Luis Suarez, Xavi Hernandes, Carles Puyol, Jordi Alba i wielu, wielu innych zawodników, którzy grali bądź obecnie grają z Messim.

Gwiazdy pozowały na czerwonym dywanie, ale cała ceremonia była prywatna. To wielkie wydarzenie w Argentynie relacjonowało aż 157 dziennikarzy z całego świata. Życzymy szczęścia i nieustającej miłości młodej parze!

Źródło: X-NEWS
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: