SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Synek Leo Messiego skończył 4 lata. Podobny do taty? [ZDJĘCIA]

Synek Leo Messiego skończył 4 lata. Podobny do taty? [ZDJĘCIA]

03.11.2016, godz. 21:45
Thiago Messi
foto:

Leo Messi i jego piękna partnerka Antonella Roccuzzo świętują właśnie urodziny ich starszego syna. Thiago Messi przyszedł na świat 4 lata temu. Z tej okazji jego mama zamieściła na Instagramie słodkie zdjęcie solenizanta, które zachwyciło internautów. Zobaczcie i oceńcie - czy mały Thiago jest podobny do słynnego ojca?

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin synku! Już cztery lata napełniasz nas miłością. Dziś znów jesteś taki szczęśliwy, jak zawsze. Kochamy się tak mocno!" - złożyła życzenia małemu Thiago jego urocza mama Antonella Roccuzzo, zamieszczając zdjęcie solenizanta.
Leo Messi i jego partnerka mają dwóch synów - 4-letniego Thiago i Mateo, który dwa miesiące temu skończył roczek. Ten starszy niedawno rozpoczął treningi w szkółce Barcelony i podobno nieźle mu idzie. Ciekawe czy pójdzie w ślady słynnego taty.

Feliz Cumpleaños Hijo ! 4 años llenandonos de amor, que seas asi de feliz HOY Y SIEMPRE!!!! Te amamos tanto hermoso!! @leomessi #matu #mami ❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika AntoRoccuzzo88 (@antoroccuzzo88) 2 Lis, 2016 o 3:02 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: