SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Synek Leo Messiego skończył 4 lata. Podobny do taty? [ZDJĘCIA]

Synek Leo Messiego skończył 4 lata. Podobny do taty? [ZDJĘCIA]

03.11.2016, godz. 21:45
Thiago Messi
foto:

Leo Messi i jego piękna partnerka Antonella Roccuzzo świętują właśnie urodziny ich starszego syna. Thiago Messi przyszedł na świat 4 lata temu. Z tej okazji jego mama zamieściła na Instagramie słodkie zdjęcie solenizanta, które zachwyciło internautów. Zobaczcie i oceńcie - czy mały Thiago jest podobny do słynnego ojca?

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin synku! Już cztery lata napełniasz nas miłością. Dziś znów jesteś taki szczęśliwy, jak zawsze. Kochamy się tak mocno!" - złożyła życzenia małemu Thiago jego urocza mama Antonella Roccuzzo, zamieszczając zdjęcie solenizanta.
Leo Messi i jego partnerka mają dwóch synów - 4-letniego Thiago i Mateo, który dwa miesiące temu skończył roczek. Ten starszy niedawno rozpoczął treningi w szkółce Barcelony i podobno nieźle mu idzie. Ciekawe czy pójdzie w ślady słynnego taty.

Feliz Cumpleaños Hijo ! 4 años llenandonos de amor, que seas asi de feliz HOY Y SIEMPRE!!!! Te amamos tanto hermoso!! @leomessi #matu #mami ❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika AntoRoccuzzo88 (@antoroccuzzo88) 2 Lis, 2016 o 3:02 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: