SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Szok na Santiago Bernabeu. Kibice wygwizdali Cristiano Ronaldo!

Szok na Santiago Bernabeu. Kibice wygwizdali Cristiano Ronaldo!

23.01.2017, godz. 13:03
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo jest ostatnio cieniem samego siebie. Mecz Real Madryt - Malaga skończył się dla "Królewskich" wyjątkowo szcześliwie, lecz kibice nie wybaczyli Portugalczykowi słabego występu. Frustracja, niecelne podania i niewykorzystane okazje to nie to, do czego przyzwyczaił ich lider drużyny, więc postanowili go... wygwizdać!

Hiszpańskie media i kibice coraz częściej krytykują postawę Cristiano Ronaldo. Zawodnik Realu Madryt nie jest już prawdziwym liderem, często nawet nazywa się go najsłabszym ogniwem "Królewskich". W ostatnich meczach Portugalczyk nie pokazuje swoich wybitnych umiejętności, lecz przede wszystkim wielką frustrację i niemoc. Brak formy nie umknął wielbicielom Realu, którzy podczas spotkania z Malagą postanowili go... wygwizdać.

Przypomnijmy, że Ronaldo zdobył w zeszłym roku nagrodę najlepszego piłkarza FIFA oraz "Złotą Piłkę", lecz oglądając ostatnie spotkania Realu nie dostrzegamy w nim najlepszego zawodnika na świecie. Real ma problemy z ofensywą i zdaniem kibiców to właśnie Portugalczyk jest ich przyczyną. Obecny sezon to prawdziwy statystyczny koszmar zawodnika. Choć w rozgrywkach 2016/17 zdobył już 18 bramek w 23 meczach, kibice oczekują od niego jeszcze więcej. 0,78 gola na mecz to dla Ronaldo drugi najgorszy wynik odkąd przeniósł się na Santiago Bernabeu.

To nie pierwsze spotkanie, podczas którego wielbiciele Realu wygwizdują Ronaldo. W oczach kibiców po raz kolejny zyskuje kapitan Sergio Ramos. Obrońca znów zapewnił "Królewskim" wygraną i z sześcioma bramkami na koncie figuruje jako drugi najlepszy strzelec zespołu.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: