SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Ukochane Messiego i Suareza rozkręcają biznes. Otworzyły wyjątkowy sklep

Ukochane Messiego i Suareza rozkręcają biznes. Otworzyły wyjątkowy sklep

18.05.2017, godz. 13:26
Leo Messi i Luis Suarez z partnerkami
Leo Messi i Luis Suarez z partnerkami foto: EAST NEWS

Gwiazdorzy z Camp Nou - Leo Messi i Luis Suarez - towarzyszyli swoim partnerkom w wielkim wydarzeniu. Antonella Roccuzzo i Sofia Balbi postanowiły rozkręcić wspólny biznes, otwierając w Barcelonie sklep z butami. Nie będą jednak sprzedawać zwykłego obuwia. Te modele będą wyjątkowe, jedyne w Europie.

Partnerki Messiego i Suareza otworzyły sklep z butami marki Sarkany. Wcześniej nie można było ich dostać w Europie. Sprzedaż była prowadzona wyłącznie w Argentynie. Od teraz Barcelona jest pierwszym miastem Starego Kontynentu, które umożliwia zakup tych wyjątkowych butów. Nie są one tanie, ale na pewno znajdzie się mnóstwo chętnych.

Na wielkim otwarciu sklepu piłkarze towarzyszyli swoich partnerkom. Nie tylko Messi i Suarez się pojawili. Przyszły także inne gwiazdy Barcelony: Sergio Busquets, Jordi Alba, czy też Neymar. Specjalnie do Katalonii przyleciał także Cesc Fabregas (były piłkarz "Dumy Katalonii") z piękną Daniellą Semaan. Pomocnik Chelsea od dawna przyjaźni się z Leo Messim.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: