SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Wiemy gdzie chce odejść Cristiano Ronaldo! Zaskoczenie?

Wiemy gdzie chce odejść Cristiano Ronaldo! Zaskoczenie?

19.06.2017, godz. 13:33

Cristiano Ronaldo coraz głośniej mówi o odejściu z Realu Madryt. Na taką decyzję wpływ mają przede wszystkim ostatnie doniesienia, jakoby miał problemy z prawem i hiszpańską skarbówką. Portugalczyk przed problemami chce uciec, wyprowadzając się do innego kraju. Swojemu agentowi powiedział już, gdzie najbardziej chciałby grać w kolejnym sezonie. Chyba nie można mówić o wielkim zaskoczeniu.

Cristiano Ronaldo to jeden z symboli Realu Madryt. W ostatnim czasie CR7 jest jednak zawiedziony postawą swoich szefów. Po tym jak na jaw wyszły jego problemy z hiszpańską skarbówką, oczekiwał większego wsparcia ze strony "Królewskich". Prokuratura oskarżyła go, że w latach 2011-2014 ukrył dochody z praw do wizerunku. Mistrz Europy z Portugalią miał oszukać skarbówkę na przeszło 14 milionów euro. Teraz wiadomo, że Cristiano Ronaldo poważnie myśli o odejściu z Estadio Santiago Bernabeu, a swojemu menedżerowi powiedział już nawet jaki kierunek chciałby obrać.

Lewandowski i Ronaldo w jednym zespole? Bayern Monachium chce rozbić bank!

Według znanego włoskiego dziennikarza Gianluki Di Marzio, CR7 przekazał agentowi Jorge'owi Mendesowi informację, by ten postarał się o transfer do Manchesteru United. Marzeniem jednego z najlepszych piłkarzy na świecie jest powrót na Old Trafford, gdzie rozwijał się pod okiem Sir Alexa Fergusona. Wiadomo jednak, że "Czerwone Diabły" za gwiazdora musiałyby zapłacić 200 milionów euro. Na tyle bowiem wycenił piłkarza Real.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: