SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Zagadkowe zdjęcia Cristiano Ronaldo. Wziął udział w nagiej sesji?!

Zagadkowe zdjęcia Cristiano Ronaldo. Wziął udział w nagiej sesji?!

06.04.2017, godz. 10:38
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo to nie tylko znakomity piłkarz czy biznesmen, ale też model. Portugalczyka często widujemy na plakatach czy reklamach, a on sam nie ma problemu z pozowaniem do zdjęć. Mimo to spory szok wywołały ostatnio wrzucone przez niego do sieci fotografie, które sugerują, że wziął on udział w... nagiej sesji!

Cristiano Ronaldo jest postacią rozpoznawalną na całym świecie. Nic więc dziwnego, że wiele firm oferuje Portugalczykowi współpracę. Ten chętnie reklamuje różne produkty, pojawia się w spotach telewizyjnych czy na plakatach. A jego muskularna budowa ciała powoduje, że jest też niezłym modelem. Sam promuje swoją kolekcję bielizny i jego fani zdążyli się już przyzwyczaić do półnagich zdjęć wrzucanych m.in. na jego profil na Instagramie. Ale to, co pojawiło się tam ostatnio, zaszokowało chyba wszystkich!

CR7 udostępnił bowiem dwie fotografie, które mogłyby sugerować, że wziął udział w nagiej sesji! Na jednym ze zdjęć prężący mięśnie Portugalczyk siedzi na fotelu, a ręka pojawiająca się w kadrze zasłania jego intymne części ciała. Nie widać, by był kompletnie nago, ale nie widać też, by miał bieliznę. To z kolei wywołało u jego fanów falę dyskusji. Niektórzy nie mogą uwierzyć, że Ronaldo zdecydował się na taki ruch. Inni z niecierpliwością czekają na efekty pracy. A sam piłkarz zdjęcie podpisał krótkim "Wkrótce".

Jakby tego było mało na jego profilu pojawiło się też mięśnie niezwykle umięśnionych pleców. Oczywiście nagich. Żeńska część śledzących konto CR7 z pewnością nie może się doczekać co będzie dalej!

Soon

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano) 4 Kwi, 2017 o 1:30 PDT

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano) 3 Kwi, 2017 o 10:16 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: