Zinedine Zidane

Autor: Eastnews

Zidane tak ucieszył się golem Ronaldo, że... pękły mu spodnie! [WIDEO]

2016-04-13 19:35

Real Madryt pokonał VfL Wolfsburg 3:0 w rewanżowym spotkaniu i zapewnił sobie awans do półfinału Ligi Mistrzów. Zinedine Zidane tak bardzo przeżywał środowe spotkanie, że po trzecim golu Ronaldo, który premiował "Królewskich" dalszą grą w Champions League, rozdarł spodnie! Zobacz WIDEO.

Po porażce w pierwszym meczu z VfL Wolfsburg wicemistrzowie Hiszpanii stanęli pod ścianą. Musieli wygrać z niemieckim zespołem różnicą trzech bramek aby pozostać w Lidze Mistrzów. Real szybko wziął się do roboty i już po 17 minutach na tablicy wyników było 2:0, a wszystko za sprawą Cristiano Ronaldo, który w odstępie dwóch minut pokonał Diego Benaglio.

Zobacz: Liga Mistrzów: Cristiano Ronaldo daje Realowi półfinał. Zobacz HAT-TRICK CR7 [WIDEO]

Jednak aby być pewnym gry w półfinale Champions League "Królewscy" potrzebowali jeszcze jednego trafienia. Sprawy w swoje ręce ponownie wziął Portugalczyk, który w 77. minucie strzelił trzeciego gola w tym spotkaniu. Radość wśród piłkarzy była niesamowita, a nie mniejsza na ławce rezerwowych. Bramka zdobyta przez Ronaldo tak ucieszyła Zinedine'a Zidane'a, że ten z radości rozerwał... spodnie! Poniżej prezentujemy krótkie WIDEO, na którym można zobaczyć całe zajście.