SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Zobacz dom Cristiano Ronaldo od środka! Jak mieszka CR7? [WIDEO]

Zobacz dom Cristiano Ronaldo od środka! Jak mieszka CR7? [WIDEO]

23.12.2015, godz. 08:58
Traktuję Ronaldo jak piłkarza z okręgówki
Cristiano Ronaldo foto: AP

Wielki, drogi i przepastny - taki jest dom Cristiano Ronaldo w Madrycie. Gwiazdor Realu Madryt długo ukrywał swoją posiadłość przed kibicami i mediami, ale przed Bożym Narodzeniem postanowił pokazać, jak mieszka w stolicy Hiszpanii. Mamy dla Was WIDEO.

"Jesteście ciekawi, jak wygląda mój dom w Madrycie? Spójrzcie! Wesołych Świąt!" - tak podpisał filmik na Twitterze Cristiano Ronaldo. Trzeba przyznać, że miejsce zamieszkania gwiazdora Realu Madryt robi ogromne wrażenie! Dom znajduje się na terenie stolicy Hiszpanii. Na działce znajduje się także wielki ogród i basen. Cała nieruchomość warta jest prawie siedem milionów euro.

Cristiano Ronaldo pokazał swój dom

Dotychczas CR7 nie wpuszczał kamer do swojego domu. Owszem, ujęcia były kręcone przy basenie, ale nigdy wewnątrz posiadłości. Najwyraźniej niedawny film o genialnym piłkarzu natchnął go do odkrycia rąbka tajemnicy.

Na niespełna dwuminutowym filmiku Ronaldo robi za przewodnika i pokazuje wszystkim sypialnię z wielkim łóżkiem, jadalnię, pokój telewizyjny oraz pokój gościnny. Na zewnątrz oprócz basenu i ogrodu zainteresowani mogą zobaczyć boisko piłkarskie, na którym w momencie kręcenia trenował 5-letni syn zawodnika.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: