SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów 4. runda el. Ligi Mistrzów. Dundalk - Legia NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

4. runda el. Ligi Mistrzów. Dundalk - Legia NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

17.08.2016, godz. 19:40
Legia czekała od lat na takiego jak Nikolic
Nemanja Nikolic foto: Super Express

Dundalk - Legia Warszawa w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Mistrzowie Polski wkraczają w decydującą fazę walki o Ligę Mistrzów. W pierwszym meczu fazy play-off zagrają na wyjeździe z irlandzkim Dundalk. Czy Legia udowodni swoją wyższość? Gdzie w TV obejrzeć mecz Dundalk - Legia? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Meczem Dundalk - Legia w 4. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów polscy kibice żyją już od dłuższego czasu. Wszyscy twierdzą, że drużyna mistrza Polski wygrała los na loterii. Z tak słabym rywalem nie może odpaść! Rzeczywiście, ekipa z Irlandii nie należy do europejskich potęg. Wystarczy powiedzieć, że sam skrzydłowy Legii Michał Kucharczyk jest wart więcej od całej kadry Dundalk! Nie zakwalifikowanie się do fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2016/2017 byłoby historyczną klęską "Wojskowych". Trudno sobie wymarzyć słabszego rywala w walce o Champions League. Szczególnie, gdy w składzie ma się takiego strzelca jak Nemanja Nikolić, który w eliminacjach gra jak maszyna! Być może do końca sierpnia zmieni otoczenie, ale na pewno pomoże Legii z Dundalk na wyjeździe. Węgier w pojedynkę może wypracować potężną zaliczkę przed rewanżem dla zespołu Besnika Hasiego.

Gdzie i o której godzinie mecz Dundalk - Legia w TV? Transmisja o godz. 20:45 na TVP1 i Canal+ Sport. Darmowy STREAM ONLINE będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl. My zapraszamy na relację LIVE z tego wydarzenia!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: