Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Anna Lewandowska pogratulowała świetnego meczu Robertowi... buteleczką! [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska pogratulowała świetnego meczu Robertowi... buteleczką! [ZDJĘCIE]

16.02.2017, godz. 07:51
Anna i Robert Lewandowscy w Alpach

Środowy wieczór był przepiękny dla wszystkich kibiców Bayernu Monachium. Ich ukochana drużyna wygrała w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Arsenalem 5:1 i w zasadzie zapewniła sobie miejsce w gronie ośmiu najlepszych zespołów. Na murawie błyszczał Robert Lewandowski. Polak zakończył występ z golem i asystą. Dobrego spotkania "Lewemu" pogratulowała ukochana żona Anna.

Dla Bayernu Monachium to był magiczny wieczór na Allianz Arena. Mistrzowie Niemiec już w jedenastej minucie objęli prowadzenie w rywalizacji z Arsenalem po fantastycznym strzale Arjena Robbena. Choć przed przerwą wyrównał Alexis Sanchez i do szatni oba zespoły zeszły remisując, to po wznowieniu gry na murawie istniał już tylko Bayern. Bawarczycy strzelanie rozpoczęli w pięćdziesiątej trzeciej minucie, gdy na prowadzenie z powrotem wyprowadził ich Robert Lewandowski. Sto osiemdziesiąt sekund później "Lewy" po raz kolejny oczarował piłkarską Europę, notując cudowną asystę przy golu Thiago Alcantary.

Później gospodarze dorzucili jeszcze dwa gole. Do siatki "Kanonierów" trafili powtórnie Alcantara i Thomas Mueller. Zwycięstwo 5:1 w zasadzie zapewniło miejsce podopiecznym Carlo Ancelottiego w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Bohaterami zostali rzecz jasna Lewandowski i Alcantara. Po końcowym gwizdku ukochanemu mężowi za pośrednictwem Instagrama pogratulowała Anna Lewandowska. Nie zapomniała także o hiszpańskim pomocniku. Wrzuciła zdjęcie obu panów, którzy prywatnie spodziewają się dzieci i opatrzyła je obrazkiem buteleczki z mlekiem.

#2xfuturefathers #fcbayern #goal #futurefathers #RobertLewandowski #thiagoalcantara #happy #championsleague

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on Feb 15, 2017 at 1:44pm PST

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora