SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Arkadiusz Malarz: Może Real zgłupieje grając przy pustych trybunach

Arkadiusz Malarz: Może Real zgłupieje grając przy pustych trybunach

19.10.2016, godz. 07:59
Arkadiusz Malarz podczas konferencji przed meczem Legia - Pogoń
Arkadiusz Malarz podczas konferencji przed meczem Legia - Pogoń foto: EAST NEWS

Arkadiusz Malarz był jednym z najlepszych piłkarzy Legii Warszawa w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt, ale jak sam przyznał jego dobre interwencje to marne pocieszenie przy porażce 1:5. Bramkarz mistrzów Polski starał się też szukać pozytywów gry z "Królewskimi" bez kibiców - Może oni zgłupieją grając przy pustych trybunach - stwierdził żartobiliwie.

- Moje interwencje to marne pocieszenie. Myślę, że nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę. Były momenty, gdzie fajnie graliśmy piłką, kiedy Real się gubił. Szkoda straconych bramek, ale oni zabijali nas dziś kontrami. To boli, ja czuję duży niedosyt, że to się tak skończyło. A kilku chłopaków zagrało dziś naprawdę znakomicie - stwierdził po meczu Arkadiusz Malarz.

- Nie przestraszyliśmy się wielkiego Realu. To jest topowa drużyna, trzeba z nimi umiejętnie grać, bo potrafią wykorzystać najmniejszy błąd, a dzisiaj właśnie to zrobili. Wierzę mocno, że pierwsze punkty zdobędziemy w Warszawie. Wielka szkoda, że zagramy bez kibiców, ale już nie możemy tego odwrócić, nie mamy na to wpływu. Może teraz to Real zgłupieje, bo nie będzie wiedział jak grać przy pustych trybunach? - zakończył żartobliwie golkiper Legii.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: