Luis Enrique, Barcelona

Autor: East News

Bayern Monachium - FC Barcelona. Luis Enrique: Na Allianz Arena będziemy musieli się namęczyć

2015-05-12 13:34

Przed nami rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Barceloną. Sprawa awansu wydaje się być przesądzona, ponieważ "Duma Katalonii" pierwszy mecz wygrała 3:0. Inaczej do całej sytuacji podchodzi Luis Enrique, który twierdzi, że jego zespół nie może czuć się jeszcze finalistą.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Barcelona jest już jedną nogą w Berlinie, a działacze, piłkarze i sztab szkoleniowy mogą bukować  bilety na niemiecki finał, który odbędzie się 6 czerwca.

Zobacz: Bayern - Barcelona. Robert Lewandowski ŚCIĄGNIE maskę? Guardiola: Wolę go BEZ NIEJ

Historia nie takie rzeczy widziała, a większość kibiców ma w pamięci m.in. finał Ligi Mistrzów w Stambule z 2005 roku, kiedy Liverpool w niesamowitych okolicznościach doprowadził do dogrywki przegrywając do przerwy z Milanem 0:3, triumfując ostatecznie po rzutach karnych.

Czytaj: Artur Wichniarek: Roberta Lewandowskiego stać na pokonanie ter Stegena, ale to może być za mało

Szkoleniowiec "Dumy Katalonii" przed rewanżowym meczem Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium przestrzega, że jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte.

- To nie będzie łatwe spotkanie, formalność. Trzeba będzie się namęczyć - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej.

Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona odbędzie się 12 maja o godzinie 20:45. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Canal+ HD. SPORT.SE.PL zaprasza na RELACJĘ NA ŻYWO z półfinału Ligi Mistrzów! Emocje gwarantowane!