SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów "Bild": Pep Guardiola OSZALAŁ! Chciał się bić z członkiem sztabu medycznego Bayernu?

"Bild": Pep Guardiola OSZALAŁ! Chciał się bić z członkiem sztabu medycznego Bayernu?

06.05.2016, godz. 10:51
Pep Guardiola wściekł się po meczu z Atletico
Pep Guardiola wściekł się po meczu z Atletico foto: EAST NEWS

Pep Guardiola źle przeżywa odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Co prawda piłkarze Atletico przegrali w Monachium 1:2, ale zaliczka z pierwszego meczu pozwoliła im awansować do finału. Jak informuje "Bild", po spotkaniu hiszpański trener chciał się bić z członkiem sztabu medycznego Bayernu! Dlaczego?

Pep Guardiola tuż po zakończeniu spotkania Ligi Mistrzów Bayern - Atletico udał się do szatni i tam szukał winnych klęski. Upatrzył sobie sztab medyczny. Niemiecki "Bild" cytuje naocznego świadka, który twierdzi, że o mało nie doszło do bójki! - Godin wrócił do zdrowia po tygodniu. Dlaczego wy tak nie potraficie? - miał grzmieć Guardiola. Urugwajczyk to filar defensywy Atletico i z nim w składzie ekipa z Madrytu jest o wiele mocniejsza. Hiszpański trener wciąż czeka na powrót swojego asa - Arjena Robbena.

Zaatakowany członek sztabu medycznego nie zamierzał przyjmować krytyki od Guardioli i odpowiedział - Nie możesz tak mówić. Miałeś dostępnych wszystkich piłkarzy oprócz Holgera Badstubera i Arjena Robbena - bronił się. Te słowa chyba mocno wkurzyły trenera, gdyż obaj panowie byli ponoć o włos od skoczenia sobie do gardeł! Rozdzielać miał ich Franck Ribery. Guardiola znany jest ze swojej wybuchowej natury, więc spokojnie jesteśmy w stanie uwierzyć w wyżej opisaną sytuację. Szczególnie, że Hiszpan był po spotkaniu bardzo zdenerwowany. Zawiódł Bayern, z którym już nie wygra Ligi Mistrzów. Trzeba próbować w Manchesterze City.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: