Glik nabije guza obywatelom

Autor: East News Glik nabije guza Obywatelom

Borussia Dortmund - AS Monaco 2:3. Zobacz GOLE i SKRÓT MECZU

2017-04-13 1:02

Mecz Borussii z Monaco obfitował w wiele sytuacji bramkowych i efektownych goli. Wynik mówi sam za siebie. Obie ekipy stworzyły fenomenalny spektakl. Spotkanie miało swoje fazy. W pierwszej połowie lepszą drużyną byli goście, ale po przerwie Borussia przypomniała sobie, jak potrafi grać w piłkę i zepchnęła Francuzów do obrony. Ostatecznie ekipa Kamila Glika zwyciężyła, ale tylko jedną bramką. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania.

Pierwszą bramkę zdobył Kylian Mbappe w 19. minucie. To nie było jednak pierwsze ważne wydarzenie w środowym meczu, bo kilka minut wcześniej rzut karny zmarnował Fabinho. Kiedy Borussia odzyskiwała rytm samobójcze trafienia zanotował Sven Bender. Koszmarna połowa BVB zakończyła się wynikiem 0:2.

Po przerwie Dortmund ruszył do odrabiania strat. Świetnie wprowadził się na boisko Christian Pulisić. W 57. minucie było 1:2. Wydawało się, że trafienie Dembele doda skrzydeł gospodarzom, ale błąd Łukasza Piszczka spowodował, że wkrótce to Monaco prowadziło różnicą dwóch goli. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem bramkę strzelił Shinji Kagawa. Wynik 2:3 gwarantuje, że w rewanżu będziemy świadkami wielkich emocji. Polecamy skrót z tego spotkania.