Liga Mistrzów. Niesamowite PSG i tragiczny sędzia. Chelsea poza burtą!

2015-03-12 0:30

Chelsea - PSG 2:2 w Lidze Mistrzów! Cóż to by za mecz - piękne widowisko na Stamford Bridge! Mieliśmy tutaj wszystko: piękne akcje, jeszcze ładniejsze bramki, czerwoną kartkę i niestety, fatalnego sędzia. Pan Bjoern Kuipers prowadził te zawody po prostu tragicznie. Już dawno nie widzieliśmy takiej farsy. Na nasze szczęście, mecz był szalony i pełen goli. PSG grając w osłabieniu doprowadziło do dogrywki i awansowało do kolejnej fazy Ligi Mistrzów!

Jakim cudem PSG awansowało do dalszej fazy LM? Trudno powiedzieć. Z pewnością piłkarze z Paryża grali dziś fantastycznie i zasłużyli na taki rezultat - to nie podlega wątpliwości. Wieczór gościom bardzo jednak chciał popsuć sędzia główny. Już w pierwszej połowie niesłusznie wyrzucił Zlatana Ibrahimovicia i przez większość meczu PSG musiało grać w osłabieniu. To nie złamało podopiecznych Laurenta Blanca - pokazali Futbol przed duże F!

Szalona radość Jose Mourinho po zwycięstwie w Pucharze Ligi [MEMY]

Gospodarze objęli prowadzenie w 81. minucie i już byli zrelaksowani. Łatwy awans wybił im z głowy były piłkarz "The Blues" David Luiz. Jego gol doprowadził do dogrywki. W 96. minucie znowu dał o sobie znać arbiter. Podyktował karnego za rękę Thiago Silvy, której naszym zdaniem nie było. Jedenastkę pewnie wykonał Hazard.

Ostatnie słowo należało jednak do paryżan. Poszkodowany Silva pofrunął w polu karnym gospodarzy i strzałem głową ustalił wynik meczu na 2:2. Jako, że w pierwszym meczu było 1:1, dwie bramki zdobyte na wyjeździe premiowały PSG. Francuska ekipa po niesamowitym meczu awansowała do kolejnej fazy LM!

Chelsea Londyn - PSG 2:2 (0:0)
Cahill 81, Hazard 96 k - Luiz 86, Silva 114

Chelsea: Courtois - Ivanović, Cahill, Terry, Azpilicueta - Fabregas, Matić (84. Zouma), Ramires (91. Drogba), Oscar (46. Willian), Hazard - Diego Costa

PSG: Sirigu - Maxwell, Thiago Silva, David Luiz, Marquinhos - Matuidi (83. Rabiot), Motta, Veratti (83. Lavezzi) - Cavani, Ibrahimović, Pastore (118. Van der Wiel).

Żółte kartki: Oscar, Ramires, Costa - Motta, Matuidi, Luiz, Veratti

Czerwona kartka: Ibrahimović (za faul)

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!