SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Mariehamn - Legia Warszawa NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE. Transmisja LIVE

Mariehamn - Legia Warszawa NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE. Transmisja LIVE

12.07.2017, godz. 19:40
Michał Kopczyński, Legia Warszawa
Michał Kopczyński podczas meczu Legia Warszawa - Arka Gdynia 1-1 (3-4) o Superpuchar Polski foto: CYFRASPORT

Mariehamn - Legia Warszawa TRANSMISJA NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE. Legia Warszawa rozpoczyna kolejną wspinaczkę na piłkarskie Himalaje. Mistrz Polski po raz kolejny staje przed szansą awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Po ostatnim sezonie apetyty są bardzo rozbudzone. Wszyscy w Warszawie liczą na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu. Pierwszą przeszkodą jest fiński IFK Mariehamn. Zobacz, gdzie obejrzeć na żywo mecz Mariehamn - Legia w telewizji i internecie?

Rywalem mistrzów Polski w eliminacjach do Ligi Mistrzów jest drużyna IFK Mariehamn, która niespodziewanie zgarnęła mistrzowski tytuł w Finlandii. Rok wcześniej klub ze stolicy Wysp Alandzkich wywalczył także krajowy puchar. W europejskich pucharach Finowie nie mają jednak wiele doświadczenia. Dwukrotnie przystępowali do rozgrywek Ligi Europy i za każdym razem odpadali w pierwszej rundzie kwalifikacji. W 2013 roku ulegli Interowi Baku. Trzy lata później lepsze od Mariehamn okazało się norweskie Odds BK.

Pierwszy mecz rywalizacji Mariehamn - Legia odbędzie się w Finlandii. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 20. Spotkanie będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i internecie. Transmisje przeprowadzą TVP 1, TVP Sport i sport.tvp.pl. Relacja tekstowa, minuta po minucie, z elementami wideo i bieżącym przeglądem Twittera dostępna będzie na sport.se.pl. Zapraszamy od 19.45.

Legia zagra z Górnikiem przy pełnych trybunach

Źródło: X-NEWS
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: