SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów El. Ligi Mistrzów. Besnik Hasi: Pokazaliśmy charakter i ducha walki

El. Ligi Mistrzów. Besnik Hasi: Pokazaliśmy charakter i ducha walki

17.08.2016, godz. 23:55
Besnik Hasi, Legia Warszawa
foto: Super Express

Mistrzowie Polski są o krok od awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Legia pokonała na wyjeździe Dundalk 2:0 i w rewanżu przed własną publicznością będzie chciała postawić kropkę nad "i". - To bardzo dobry rezultat w europejskich pucharach- powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Besnik Hasi.

Legia Warszawa nie zachwyciła stylem, ale ostatecznie pokonała Dundalk 2:0, co stawia ją w komfortowej sytuacji przed rewanżem przy Łazienkowskiej. - Oczywiście jestem bardzo zadowolony z wyniku, a szczególnie z drugiego gola, strzelonego w samej końcówce. Mieliśmy swoje okazje, zasłużyliśmy na wygraną. W pierwszej połowie wyglądaliśmy niepewnie, Dundalk nie wykorzystał m.in. rzutu wolnego z dystansu. Ta część spotkania była nerwowa w naszym wykonaniu, może przez te dwa ostatnie przegrane mecze - powiedział Besnik Hasi.

Mistrzowie Polski w rewanżu przed własną publicznością będą chcieli dopełnić formalności i po 20 latach przerwy zapewnić sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. - Z biegiem czasu nabieraliśmy pewności siebie i było lepiej. Pokazaliśmy charakter, widziałem ducha zwycięstwa, wykonaliśmy dobrą pracę. To bardzo dobry wynik. Dwa gole zdobyliśmy na wyjeździe, powinniśmy być zadowoleni - dodał szkoleniowiec Legii.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: