SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów FC Barcelona - AC Milan. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

FC Barcelona - AC Milan. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

13.09.2011, godz. 16:04
Leo Messi
Leo Messi foto:

Już w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów czeka nas wielkie starcie. FC Barcelona podejmuje u siebie włoski AC Milan. Poczatek meczu na słynnym Camp Nou o 20:45. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, która przeprowadzi platforma N na kanale 109. Niestety w internecie transmisja nie będzie dostępna z legalnych źródeł.

- Mamy za sobą dwa ligowe spotkania i teraz nadchodzi Liga Mistrzów. Ale to świetna informacja, że kapitan jest znowu z nami. Milan zawsze gra 4-4-2, ale nie wiem czy wystawią jednego czy dwóch środkowych napastników. Spodziewam się ataków z ich strony i tego, że sprawią nam problemy. Na pewno pokażą swój styl, więc zanosi się na wielki mecz - powiedział treber Barcelony - Pep Guardiola

BORUSSIA - ARSENAL LIVE ONLINE

- To wielkie wyróżnienie bronić takiego tytułu, czujemy się fantastycznie jako zespół, który może wygrać Ligę Mistrzów po raz kolejny z rzędu. San Sebastian to już przeszłość - dodał Guardiola.

BORUSSIA - ARSENAL NA ŻYWO W TV

- Wyciągnąłem wnioski z tego meczu, ale zachowam je dla siebie, bo będą mi służyć w przyszłości. Moi gracze są w pełni świadomi, że zmierzą się z doskonałym zespołem. Milan to wielcy gracze, wielki trener i wielki klub. Prawdziwym szczęściem jest możliwość rywalizowania z takimi przeciwnikami - stwierdził Guardiola.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: